DiscussingFilm.net: Netflix wyprodukuje czwarty sezon serialu „13 Reasons Why”

Kontrowersyjny serial opowiadający o samobójstwie nastoletniej Hannah Baker doczeka się kolejnej odsłony. Kilka tygodni po premierze drugiego sezonu „13 Reasons Why” gigant streamingowy ogłosił, że zamierza kontynuować produkcję. „13 Reasons Why” powróci w październiku z trzecim sezonem, w którym – jak zapowiedziała grająca ją Katherine Langford – nie pojawi się już Hannah Baker [sprawdź więcej]. Netflix zapowiedź trzeciego sezonu udostępnił w formie wideo na oficjalnym kanale YouTube. Materiał nie zdradza oczywiście zbyt wiele na temat nadchodzących odcinków, jednak jest oficjalnym potwierdzeniem, że uczniowie Liberty High i ich rodzice powrócą na ekrany. Wczoraj w mediach ukazała się za to informacja, że Netflix zdecydował się na kontynuowanie serialu, którego producentką wykonawczą jest Selena Gomez i wydania czwartego sezonu. Sprawdźcie, kiedy możecie się go spodziewać.

„„13 Reasons Why” Renewed For Season 4 (EXCLUSIVE)” – discussingfilm.net

„Możemy wyłącznie ogłosić, że „13 Reasons Why” zostało odnowione na czwarty sezon przed wydaniem sezonu 3 w tym roku. Zdjęcia do sezonu 4 „13 Reasons Why” rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu w Kalifornii, Russell Mulcahy wyreżyseruje show, a Brian Yorkey zdecyduje się na napisanie pierwszego odcinka.

Oczekuje się, że sezon 3 „13 Reasons Why” zostanie wydany w październiku 2019 roku, a sezon 4 prawdopodobnie zostanie wydany latem 2020 roku.”

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.