„Cieszę się, gdy mogę zwiedzać świat” – Selena Gomez dla Pumy

 

Selena Gomez to gwiazda, która dzięki swojej karierze jest w stanie podróżować po całym świecie. Nic dziwnego więc, że gdy tylko ma okazję zabiera swoich przyjaciół i razem wybierają się do najciekawszych miejsc na Ziemi. Najnowsza kolekcja Seleny Gomez z marką Puma, której jest twarzą zadebiutowała dzisiaj, 15 maja w sklepach na całych świecie. Sesja promocyjna utrzymana jest w klimatach podróży. Możemy zobaczyć wokalistkę na lotnisku z bagażami, wśród biletów lotniczych i nie tylko. Jakiś czas temu, piosenkarka udzieliła wywiadu przez telefon, gdzie wypowiedziała się właśnie na temat tego, co kocha najbardziej w podróżach i dlaczego to właśnie one zainspirowały jej do stworzenia najnowszej kolekcji z brandem. Sprawdźcie poniżej tłumaczenie artykułu, kolekcję, a także sesję zdjęciową.

„Selena Gomez walks us through her latest collaboration with Puma and what inspired this collection” – „Vogue”

Wygodne ubrania do codziennego użytkowania mają zazwyczaj mocniejszy, szybszy i silniejszy przekaz, a nie sentymentalizm czy miłość. Selena Gomez chce to zmienić dzięki swojej najnowszej współpracy z Pumą. Kolekcja Gomez jest inspirowana jej potrzebą wędrówek oraz wspomnieniami, które zebrała po drodze. „Jestem na etapie życia, gdzie uwielbiam przygodę. Kocham kąpać się w miejscach, które odwiedzam” – mówi przez telefon. „Cieszę się, gdy widzę świat w jakimkolwiek charakterze , nawet jeśli jest to tylko praca.”

Ten duch zaangażowania pojawia się abstrakcyjnie w kolekcji, z małymi emblematami, wspomnieniami z życia Gomez, które są wydrukowane na jej leginsach, butach treningowych czy bluzach. Fani natychmiast rozpoznają średnik [tatuaż Gomez na nadgarstku] na parze tenisówek w kolorze słońca, współrzędne rodzinnego miasta Gomez w Grand Praire wydrukowanie na pięcie oraz 072292, które jest datą jej urodzin. „Chciałam w swojej kolekcji mieć kawałek tego, kim jestem. Nie byłabym w stanie osiągnąć niczego gdyby nie to, przez kogo zostałam wychowana. Myślę, że miło będzie, jeśli dodam to do kolekcji.”

Mimo to kolekcja nie krzyczy „Selena!”. Nie zobaczysz jej imienia, które będzie odważnie wydrukowane na bluzie. Celem tego jest coś bardziej subtelnego, a mianowicie coś podobnego do Seleny Gomez. „Chciałam, aby to było coś delikatnego, coś czego nie rozpoznasz od razu z kim to jest powiązane. Możesz to mieć i myśleć, że jest to subtelne i fajne. Stałam się to zrównoważyć tak bardzo, jak mogłam.”

Pełna gama produktów dostępna jest w łatwych kolorach, takie jak błękit nieba, węgiel drzewny czy kolory inspirowane zachodem słońca. Na zdjęciach promocyjnych zobaczysz ideę odrzutowca czy lotniska. Może zobaczysz ją w jej graficznych leginsach w drodze powrotnej z Cannes, gdzie promuje swój film „The Dead Don’t Die”.”

Selena Gomez na Instagramie – 15 maja

Najnowsza kolekcja Seleny Gomez dla marki Puma

Selena Gomez w sesji dla marki Puma – kolekcja wiosna/lato

Kulisy sesji zdjęciowej w Los Angeles, Kalifornia – 16 lutego

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.