Cardi B publicznie wspiera Selenę Gomez na Twitterze

Odkąd Selena Gomez ogłosiła w ostatnim wywiadzie dla Vogue, że zastanawia się nad zrezygnowaniem z kariery muzycznej, w internecie zawrzało. Krótko po tej informacji do światowych trendów na Twitterze trafiło hasło „WE LOVE YOU SELENA”, które utworzyli fani z całego świata, chcąc okazać piosenkarce wsparcie.

Do tych osób na Twitterze dołączyła dobra znajoma Seleny Gomez z branży muzycznej, Cardi B, z którą pracowała przy utworze „Taki Taki” z 2018 roku. Zdaniem raperki, Gomez może zrezygnować z muzyki tylko wtedy, kiedy będzie tak uważała, a nie ze względu na nienawistne komentarze, których nie powinna w ogóle otrzymywać. Dodatkowo Cardi B wspierała wokalistkę już w przeszłości, w trakcie jej przeszczepu nerki oraz przy wydaniu albumu „Rare”.

„Nie wydaje mi się, żeby Selena [Gomez] musiała rezygnować z kariery muzycznej. Tworzy dobrą muzykę, a fani ją kochają. Potrzebuje jeszcze jednej ery [muzycznej]. Nieco ostrzejrzej, takiej, w której jej jeszcze nikt nie widział. Chciałabym dać jej kilka wskazówek […] Lubię ją. Wstawiłam się za nią, ponieważ ona jest przemiła. My, celebryci, jesteśmy cały czas obrzucani wyzwiskami, ale ona jest po prosty zbyt urocza, by przez to przechodzić. Jeśli chce odejść [od kariery muzycznej], niech to zrobi, ale dlatego, że tego chce, a nie przez jakichś dupków. Potrzebuje ery „bad bitch”, czegoś w rodzaju „Suko, jestem miłą dziewczyną, ale także bogatą suką”.

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.