„13 Reasons Why” najpopularniejszym serialem tygodnia na Netflix.com

„13 Reasons Why” to serial produkowany przez Selenę Gomez, który oparty na podstawie książki opowiadającej historię Hannah Baker, która popełnia samobójstwo. Dziewczyna pozostawia swoim kolegom nagrania, w których wyjaśnia, dlaczego podjęła taką decyzję. Pierwszy sezon produkcji został bardzo dobrze przyjęty przez widzów, dlatego Netflix zdecydował się kontynuować serię opowiadającą o życiu współczesnych nastolatków. W trzecim sezonie serialu widzowie mają poznać tajemnicę, kto zabił Bryce’a Walkera. To nastolatek, który skrzywdził tak wiele osób, że podejrzewani o jego śmierć są niemal wszyscy główni bohaterowie: Jessica, Clay, Tony, Justin, Olivia, Tyler, Alex czy Zach.  Poza morderstwem w trzecim sezonie bohaterowie mierzą się między innymi z traumą po gwałcie, skutkami przemocy domowej i wypieraniem orientacji seksualnej, uzależnieniem od narkotyków czy aborcją. Netflix zapowiedział czwarty, ostatni sezon tej produkcji [sprawdź wpis]. Nową odsłonę „13 Reasons Why” można oglądać na platformie od 23 sierpnia. Serial osiągnął ogromny sukces – stał się najpopularniejszym serialem tygodnia na Netflix.com.

„„13 Reasons Why” is the most–watched series on Netflix this week” – netflixlife.com

„Tak jak wszyscy przewidywaliśmy, „13 Reasons Why” to serial, który jest najczęściej oglądany w serwisie Netflix! Czy widziałeś ostatni sezon?

W zeszłym tygodniu „Mindhunter” był bliski zdetronizowania „Orange Is The New Black” jako najczęściej oglądanej serii na Netflix, ale nie udało się. Jednak nigdy nie było wątpliwości, że „13 Reasons Why” miałoby kraść koronę.

Raport „TV Time Binge” jest już opublikowany, a wyniki już dostępne! Zobaczmy, które programy Netflixa znalazły się w pierwszej dziesiątce.

Jeśli dopiero zaczynasz korzystać z naszych raportów „Binge”, oto krótkie szczegóły: „TV Time” śledzi, które programy i ile odcinków obejrzy ich użytkownik. Możesz pobrać aplikację na swój telefon, aby przyspieszyć działanie ulubionej serii. Ta lista nie jest ograniczona do oryginałów Netflixa, ale także innych sieci. Jedno jest pewne, jednak Netflix zawsze jest największym zwycięzcą.

W tym tygodniu „13 Reasons Why” jest numerem 1 z 7,68% sesji typu binge. Trzeci sezon kontrowersyjnej serii dał widzom wiele do powiedzenia, ale głównym celem wydaje się być Ani Achola, najnowsza uczennica Liberty High. Powiedzmy, że postać Grace Saif nie została bardzo dobrze przyjęta przez jej rówieśników lub publiczność.

„Mindhunter” zajmuje drugie miejsce, o jedno miejsce od trzeciego w zeszłym tygodniu. „Orange Is The New Black” znajduje się na 3 miejscu. Inne seriale Netflixa znajdujące się 10 najpopularniejszych produkcji to „Lucyfer” na 5, „Cable Girls” na 6, „Money Heist” na 7 i „Stranger Things” na 8.

Daje to strumieniującemu gigantowi w sumie siedem miejsc w pierwszej 10, nieźle! Które z tych programów już oglądała/eś? Nie przegap tej okazji!

W przyszłym tygodniu zostanie powitany na Netflixie „The Dark Crystal: Age of Resistance” i „Carnival Row”. Czy którykolwiek z tych nowych dodatków zdetronizuje „13 Reasons Why”? To bardzo mało prawdopodobne. Jak podaje „TV Time”, sezon 2 „13 Reasons Why” utrzymał pierwsze miejsce przez sześć kolejnych tygodni. Ale musimy poczekać i zobaczyć!”

https://twitter.com/selenasmediapl/status/1166464126119534593

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.