Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

15.03.20

Selena Gomez w 2012 roku dołączyła do gwiazdorskiej obsady bajki „Hotel Transylwania” i u boku takich gwiazd jak Andy Samberg, Adam Sandlers czy Kevin Jonas użycza swojego głosu jednej z postaci, Mavis. Dochodowa bajka cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci czy rodzin od dnia premiery. Pierwsza część w pierwszym weekendzie od wydania na terenie Stanów Zjednoczonych zarobiła ponad 11 milionów dolarów i ponad 42 miliony dolarów na świecie. Produkcja uzyskała także nominację do Złotych Globów w kategorii „Best Animated Feature Film”.

Jak donosi Variety liczyć możemy na kolejną, czwartą część, która swoją wstępną premierę ma zaplanowaną na 21 grudnia 2021 roku.Nowi zdobywcy Oscara, Sony Pictures Animation, ogłosili czwartą część serii „Hotel Transylvania” w reżyserii Genndy’ego Tartakowskiego.

Nie jest to zaskakujący ruch, biorąc pod uwagę, że rodzina Adama Sandlera [w filmie], która kręci klasycznymi potworami filmowymi, zarobiła ponad 1,3 miliarda dolarów w światowej kasie.

Chociaż nie jest jasne, jaki ton przyjmie film, Sony wyda go 21 grudnia 2021 roku.

Zeszłoroczny „Hotel Transylvania 3: Summer Vacation” był najlepszym serwisem i nowym punktem odniesienia dla Sony, osiągając 528,6 miliona dolarów na całym świecie. W rolach głównych wystąpili Sandler, Selena Gomez, Kathryn Hahn, Andy Samberg, Kevin James i Fran Drescher. Wyreżyserowali go Tartakovsky i Michael McCullers, a Michelle Murdocca była producentem.

„Hotel” postrzega Sandlera jako nieszczęsną wersję Draculi, prowadzącą elitarny hotel dla potworów, w skład którego wchodzą jego kumple Frankenstein (James) i jego narzeczona (Drescher), wilkołak (Steve Buscemi), niewidzialny mężczyzna (David Spade) i garbus (Jon Lovitz).WITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.