Znamy datę premiery „The Revised Fundamentals of Caregiving” – SELENA-GOMEZ.PL


Znamy datę premiery „The Revised Fundamentals of Caregiving”

Znamy datę premiery „The Revised Fundamentals of Caregiving”

Niedługo na „Netfilx”, czyli największej wypożyczalni filmów DVD na świecie, oferującej za stałą opłatą wypożyczanie filmów poprzez media odbędzie się premiera filmu, w którym nasza Selena gra jedną z głównych ról, a dokładnie Dot. Reżyserem filmu jest Rob Burnett– znany amerykański producent filmowy. Oprócz panny Gomez w ekranizacji pojawi się:  Paul Rud, Megan Ferguson i inni. Film opowiada o mężczyźnie po wielu życiowych zakrętach. Spotyka on  młodego chłopaka chorego na dystrofię mięśniową. Więcej szczegółów, dotyczących problematyki produkcji nie jest znanych, mimo że został nakręcony na podstawie powieści Jonathan’a Evison’a, jednak trochę więcej dowiecie się po przeczytaniu tłumaczenia artykułu, zamieszczonego na oficjalnej stronie internetowej wspomnianej wypożyczalni filmów:

Na „Netflix” odbędzie się premiera „The Fundamentals of Caring” już 24 czerwca 2016!

Netflix ogłosiło datę wydania oryginalnego filmu „The Fundamentals of Caring” na 24 czerwca 2016 roku, we wszystkich regionach, gdzie działa „Netflix”. Film oficjalnie  miał premierę w tym roku na końcu festiwalu „Sundance 2016”, a zatem kwalifikuje się do kilku z siedmiu nagród artystycznych.

Film ten jest na podstawie powieści, napisanej przez Jonathan’a Evison’a, wykonany i wyprodukowany przez Roba Burnett. „The Fundamentals of Caring” wystapiła znana obsada: Paul Rudd, Craig Roberts, Selena Gomez, Jennifer Ehle, Megan Ferguson i Frederick Weller.

Film opowiada historię Bena, emerytowanego pisarza, który zostaje ofiarą osobistej tragedii. Po 6 tygodniach treningu Ben poznaje swojego pierwszego klienta- Trevora, czyli agresywnego i niegrzecznego osiemnastolatka z dystrofią mięśniową. Jeden z nich emocjonalnie sparaliżowany a drugi fizycznie. Ben i Trevor, aby przygotowują podróż do miejsc, na których Trevor ma obsesję, aby zobaczyć tam Świętego Graala, czyli najgłębszy wykop na świecie.

Nawiasem mówiąc, można to porównać do kobiet w ciąży, które przyczyniają się do testowania umiejętności przetrwania małżonków poza strefą komfortu, którą sami rozumieją. W filmie ukaże się prawdziwe znaczenie nadziei i wartość prawdziwej przyjaźniDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.