Znamy datę premiery filmu „The Broken Hearts Gallery” spod ręki Seleny Gomez!

Znamy datę premiery filmu „The Broken Hearts Gallery” spod ręki Seleny Gomez!

Nasza strona intenerowa ponad rok temu informowała Was, że Selena Gomez oraz jej mama Mandy Teefey są w trakcie produkcji nowego filmu – „The Broken Hearts Gallery”. Przyszła komedia romantyczna nie jest pierwszą produkcją, za która odpowiada piosenkarka („13 Reasons Why”, „Living Undocumented”) [sprawdź szczegóły i fabułę filmu].

Wczorajszego dnia internet obiegła oficjalna informacja odnośnie premiery filmu, która zapowiedziana jest na 10 lipca tego roku. W głównych rolach zobaczymy Molly Gordon („Grzeczni Chłopcy”) oraz Dacre Montgomery’ego („Stranger Things”). W rolach drugoplanowych nie zabraknie Suki Waterhouse („Love, Rosie”) czy Taylor Hill (Victoria’s Secret Angel). Sprawdź pełną obsadę filmu.

Selena Gomez do wyreżyserowania filmu zatrudniła Natalie Krinsky, która zajmowała się uprzednio takimi serialami jak „Gossip Girl” czy „Grey’s Anatomy”. To będzie debiut kobiety jeśli chodzi o reżyseriowanie filmu.

„Bardzo ważne jest, by słuchać większej ilości pisarek oraz reżyserek.” – powiedziała Gomez w oświadczeniu. „Natalie jest bardzo utalentowana i jestem dumna, że mogę być częścią jej debiutanckiego filmu. Rozumiem obawy ludzi związane z powrotem do normalnych rzeczy, które wszyscy kochaliśmy przed COVID-19. Mam nadzieję, że wszyscy posłuchają zaleceń naukowców i rozważą zdrowie i bezpieczeństwo innych, ciesząc się wrażeniami kinowymi.”

Premiera „The Broken Hearts Gallery” będzie także pierwszą dużą premierą filmową w tym roku. Komedia romantyczna została wyprodukowana i sfinansowana przez Davida Grossa z No Trace Camping, a wykonawczymi producentami jest Gomez, Mandy Teefey, Jesse Shapira, Jeff Arkuss, Josh Clay Phillips, Mason Novick i Michelle Knudsen. Film został wyprodukowany przy udziale Telefilm Canada i Ontario Creates. Endeavour Content i Jamie Feldman z LGNAFC wynegocjowali umowę w imieniu filmowców. Zdjęciami zajmie się kanadyjska dystrybucja.

„The Broken Hearts Gallery” będzie teraz bardziej niż kiedykolwiek rezonować z publicznością przygotowaną na miłe wrażenia filmowe tego lata. Wierzymy, że znajdzie to swoje przebicie w kinie i nie możemy się doczekać bycia tuż przy bramie wraz z oczekiwanym ponownym pojawieniem się naszych partnerów targowych, gdy – i kiedy – zostaną spełnione wytyczne bezpieczeństwa dla poszczególnych stanów” – powiedział Josh Greenstein, prezes Sony Motion Picture Group President.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.