Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

09.02.20

Selena Gomez udzieliła kilka dni temu telefonicznego wywiadu dla audycji #MostRequestedLive, będącej częścią iHeartRadio. Piosenkarka prosto ze swojego łóżka wypowiedziała się o albumie, o swoim tatuażu z jego nazwą oraz o swoim udziale w filmie „Dolittle”.

Tłumaczenie rozmowy znajdziecie już poniżej.Na temat reakcji innych na album „Rare”
„Byłam bardzo zdenerwowana. Nadam niczego nie czytam, więc niektóre rzeczy o tym jak ludzie byli podekscytowani powiedzieli mi moi znajomi. Myślę, że to wszystko co powinnam usłyszeć. Po prostu cieszę się, że ludzie czerpią przyjemność z muzyki, bo było to dla mnie osobiste nagranie nad którym ciężko pracowałam. Chciałam, by był on [album] po prostu świetny, więc jestem bardzo szczęśliwa, że ludzie zareagowali w ten sposób. To była niesamowita niespodzianka. Chciałam się po prostu uszczypnąć”

O tym jak opisałaby swój album
„Po prostu czuję, że jest on przepełniony samoakceptacją, miłością do samego siebie oraz umocnienia i myślę, że można to usłyszeć w każdym fragmencie tekstu na tym albumie. To jest to, czego chciałam. Oczywiście moim celem było opowiedzenie historii, ale nie tylko to. To dla ludzi, aby i oni mogli utworzyć swoją historią, ponieważ wszyscy przeszliśmy przez rzeczy, które nie były łatwe. To właśnie ten album dla mnie znaczył, by oczyścić te uczucia”

O tatuażu „Rare” na swojej szyi
„Wierzę w te słowo. Nie jest ono używane tak często jak powinno. W świecie, w którym porównujesz się do ludzi lub robisz to czy tamto. Jesteś wyjątkowy i niespotykany. Myślę, że przez te wszystkie media społecznościowe każda osoba o tym zapomina. Te słowo bardzo wiele dla mnie znaczy”

O swoim doświadczeniu w podkładaniu głosu dla żyrafy w nowym filmie „Dolittle”
„To był strasznie uroczy film, który oglądałam dorastając. Robert Downey Jr. jest po prostu niesamowity i moim zdaniem był on najlepszą osobą do tej roli. Ten film jest po prostu oszałamiający i miałam możliwość patrzeć jak on powstaje; to czyste dzieło sztuki. Jestem tak podekscytowana i mam nadzieję, że rodziny oraz ludzie, którzy to oglądają spędzają dobrze czas śmiejąc się i robią krok do tyłu od tego, co się teraz dzieje”WITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.