Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

14.06.19

Selena Gomez ma 150 milionów fanów na Instagramie, chociaż na swoim prywatnym telefonie nie ma nawet tej aplikacjiArtystka odwiedza ostatnio sporo telewizji by promować filmu „The Dead Don’t Die”. Wokalistka pojawiła się 12 czerwca w programie „Live With Kelly & Ryan” gdzie przyznała się, że nie ma na swoim telefonie Instagrama. Przed studiem spotkała wielu fanów [sprawdź wpis]. „Wydaje mi się, że dla młodych ludzi, w tym dla mnie, naprawdę niezdrowo cały swój czas poświęcać na wszystkie te komentarze. Przygnębiałoby mnie to, sprawiłoby, że nie czułbym się dobrze ze sobą. Mam aplikacje na czyimś telefonie i kiedy czuję, że chcę się podzielić czymś z moimi fanami, robię to z innego telefonu” – wyznała artystka. Wokalistka podczas znanego talk–show została zapytana także o nową płytę. Co odpowiedziała? Odpowiedź znajdziecie poniżej w przetłumaczonym wywiadzie.

„Live With Kelly & Ryan” – 12 czerwca

Ryan Seacrest podkreśla, że Selena Gomez posiada ponad 150 mln obserwujących na Instagramie. Artystka wyznaje, że wiele razy wchodziła w interakcje z obserwatorami kiedyś, ale stwierdziła, że to zrobiło się niezdrowe. „Wydaje mi się, że dla młodych ludzi, w tym dla mnie, naprawdę niezdrowo cały swój czas poświęcać na wszystkie te komentarze. To wpływało na mnie, przygnębiałoby mnie to, sprawiłoby, że nie czułbym się dobrze ze sobą. Patrzyłam na swoje ciało i nie czułam się dobrze. Mam aplikacje na czyimś telefonie i kiedy czuję, że chcę się podzielić czymś z moimi fanami, robię to z innego telefonu” – wyznała artystka.

Kolejnym tematem jest udział Seleny Gomez w filmie „The Dead Don’t Die”. Selena Gomez wypowiada się na temat Billa Murray’a. „On jest bardzo cool. Jest jedną z najzabawniejszych osób, którą poznałam. Jest bardzo autentyczny i miły. Świetnie się bawiłam. Myślę, że gdybyś ty [Ryan Seacrest, prowadzący] był 20 lat młodszy z całą pewnością, myślałabym, żeby z tobą być także”. Następnie Kelly pyta o to, co szeptał Bill Burray wokalistce podczas czerwonego dywanu w Cannes [sprawdź relację]. Gomez twierdzi, że mówił głupoty, pytał ją o hot dogi, a później powiedział coś innego, w stylu: „Ładnie wyglądasz Gomez” i później pochylił się, i spytał się, skąd pochodzi.

Gomez przyznaje, że skończyła album. Nie jest on dopięty na ostatni guzik, ale główna tracklista, która znajdzie się na albumie już została dopracowana. Później Ryan Seacrest, pyta, czy w innym życiu mógłby nagrać z nią singiel. Później wokalistka przyznaje, że będzie kręcić teledyski w bieżącym roku. Kelly pyta, czy ona i Ryan mogą się w nich pojawić, na co Gomez odpowiada ze śmiechem, że nie.WITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.