Wywiad Seleny Gomez w programie „Live With Kelly & Ryan” – SELENA-GOMEZ.PL


Wywiad Seleny Gomez w programie „Live With Kelly & Ryan”

Wywiad Seleny Gomez w programie „Live With Kelly & Ryan”

Selena Gomez ma 150 milionów fanów na Instagramie, chociaż na swoim prywatnym telefonie nie ma nawet tej aplikacjiArtystka odwiedza ostatnio sporo telewizji by promować filmu „The Dead Don’t Die”. Wokalistka pojawiła się 12 czerwca w programie „Live With Kelly & Ryan” gdzie przyznała się, że nie ma na swoim telefonie Instagrama. Przed studiem spotkała wielu fanów [sprawdź wpis]. „Wydaje mi się, że dla młodych ludzi, w tym dla mnie, naprawdę niezdrowo cały swój czas poświęcać na wszystkie te komentarze. Przygnębiałoby mnie to, sprawiłoby, że nie czułbym się dobrze ze sobą. Mam aplikacje na czyimś telefonie i kiedy czuję, że chcę się podzielić czymś z moimi fanami, robię to z innego telefonu” – wyznała artystka. Wokalistka podczas znanego talk–show została zapytana także o nową płytę. Co odpowiedziała? Odpowiedź znajdziecie poniżej w przetłumaczonym wywiadzie.

„Live With Kelly & Ryan” – 12 czerwca

Ryan Seacrest podkreśla, że Selena Gomez posiada ponad 150 mln obserwujących na Instagramie. Artystka wyznaje, że wiele razy wchodziła w interakcje z obserwatorami kiedyś, ale stwierdziła, że to zrobiło się niezdrowe. „Wydaje mi się, że dla młodych ludzi, w tym dla mnie, naprawdę niezdrowo cały swój czas poświęcać na wszystkie te komentarze. To wpływało na mnie, przygnębiałoby mnie to, sprawiłoby, że nie czułbym się dobrze ze sobą. Patrzyłam na swoje ciało i nie czułam się dobrze. Mam aplikacje na czyimś telefonie i kiedy czuję, że chcę się podzielić czymś z moimi fanami, robię to z innego telefonu” – wyznała artystka.

Kolejnym tematem jest udział Seleny Gomez w filmie „The Dead Don’t Die”. Selena Gomez wypowiada się na temat Billa Murray’a. „On jest bardzo cool. Jest jedną z najzabawniejszych osób, którą poznałam. Jest bardzo autentyczny i miły. Świetnie się bawiłam. Myślę, że gdybyś ty [Ryan Seacrest, prowadzący] był 20 lat młodszy z całą pewnością, myślałabym, żeby z tobą być także”. Następnie Kelly pyta o to, co szeptał Bill Burray wokalistce podczas czerwonego dywanu w Cannes [sprawdź relację]. Gomez twierdzi, że mówił głupoty, pytał ją o hot dogi, a później powiedział coś innego, w stylu: „Ładnie wyglądasz Gomez” i później pochylił się, i spytał się, skąd pochodzi.

Gomez przyznaje, że skończyła album. Nie jest on dopięty na ostatni guzik, ale główna tracklista, która znajdzie się na albumie już została dopracowana. Później Ryan Seacrest, pyta, czy w innym życiu mógłby nagrać z nią singiel. Później wokalistka przyznaje, że będzie kręcić teledyski w bieżącym roku. Kelly pyta, czy ona i Ryan mogą się w nich pojawić, na co Gomez odpowiada ze śmiechem, że nie.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.