SELENA-GOMEZ.PL – Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji na temat Seleny Gomez
 

@selenagomez

30 Paź 2017
    Wywiad Seleny Gomez i Franci Raisy dla „Today” – część pierwsza
    Categories: no Comments / Francia Raisa, Wywiady

We wrześniu Selena Gomez ogłosiła, że poddała się zabiegowi przeszczepu nerki. Teraz w wywiadzie dla stacji NBC wokalistka wraz ze swoją przyjaciółką i dawcą narządu Francią Raisą opowiedziały o całej sytuacji. Panna Gomez ze łzami w oczach wspomina tamte wydarzenia. „Było już po moich nerkach. Po prostu – tak się stało. Nie chciałam prosić żadnej bliskiej mi osoby. Aż nadszedł ten dzień, gdy wróciłam do domu i dowiedziałam się, że ona się zgłosiła i to zrobiła” – opowiada Gomez. „Czy czujesz się tak, jakby Francia uratowała ci życie?” – pytała prowadząca rozmowę. „Bo to zrobiła. Dokładnie tak” – odpowiedziała Selena Gomez. W szczerym wywiadzie wokalistka przyznała, że była w krytycznym stanie. Francia Raisa dodały także, że ona i Selena były przygotowane na to, że po operacji przeszczepu mogą się już nie wybudzić. Nasza idolka posiadała także komplikacje pooperacyjne. Dzisiaj pojawiła się pierwsza część wywiadu, w którym wyznaje nam, jak bardzo cierpiała. Tłumaczenie poniżej.

Selena Gomez: „Było już po moich nerkach. Po prostu – tak się stało.”

Francia Raisa: „Raz wróciła do domu i była bardzo emocjonalna. Nie pytałam co się stało, wiedziałam, że ma się źle. Ona nie była w stanie otworzyć butelki wody i zaczęła płakać. Spytałam co się stało i wtedy powiedziała mi [o potrzebie przeszczepu nerki]. Nie wiedziałam, co w tamtym momencie zrobić. Znam ją od dziesięciu lat i to było [oddanie nerki] dla mnie czymś oczywistym. I tak to zrobiłam.”

Dziennikarka: „I jak się czułaś w tym momencie?”

Selena Gomez: „To było [przeszczep nerki] czymś w rodzaju życia lub śmierci. Moje nerki właśnie się wykończyły. To było to i nie chciałam pytać o to [o przeszczep] każdą pojedynczą osobę w moim życiu. To był dzień, kiedy wróciłam do domu i ona [Francia Raisa] przyszła, by mi pomóc i zrobiła to [oddała nerkę]. Bardzo trudnym procesem jest znalezienie osoby, której nerka byłaby zgodna z tym potrzebującym, ale ona [Francia] do mnie pasowała [w sensie biologicznym]. To było nie do uwierzenia, nierealne.”

Francia Raisa: „W tej sytuacji zrobiłabym dla niej wszystko. Proces poszukiwania dawcy trwa około 6 miesięcy. W naszym przypadku decyzja podjęta została w jeden dzień, ze względu na krytyczny stan zdrowia Seleny.”

Dziennikarka: „A jak czujecie się teraz?”

Selena Gomez & Francia Raisa: „Teraz czujemy się dobrze. Tak.”

Francia Raisa: „Pamiętam jak obudziłam się i czułam się spokojna. Czułam się dobrze, naprawdę dobrze.”

Dziennikarka: „Obawiałaś się o własne zdrowie?”

Francia Raisa: „Tak i wiedziałam, że mogę się nie wybudzić. To mnie przerażało, ale kocham Selenę i to ona była wtedy najważniejsza. Ona przyszła do mnie i chwyciła mnie za rękę i powiedziałam jej, że to [oddanie nerki] zrobię. I powiedziałam jej, żeby się uspokoiła.”

Selena Gomez: „Pamiętam jak obudziłam się 2 godziny później i zobaczyłam moją mamę i ojczyma. Czułam się dobrze, naprawdę dobrze i zobaczyłam ciebie [Francia Raisa] i powiedziałam ci, że cię kocham. Później wróciłam do pokoju i zaczęłam zasypiać.”

Dziennikarka: „ Lekarze powiedzieli Selenie, że musi na nowo przejść operację, bo jej nerki przekręciły się wewnątrz jej ciała.”

Selena Gomez: „Nie byłyśmy w stanie samodzielnie założyć piżam czy wziąć prysznica. To był brutalny proces. Druga operacja trwała 6 godzin. Mam nadzieję, że możemy komuś pomóc. Naprawdę mam. Nie uważam, że to przez co przeszłyśmy było łatwe. Nie było to zabawą.”

Dziennikarka: „Czujesz się tak, jakby Francia pomogła ci przeżyć?”

Selena Gomez: „Bo zrobiła to. To jest to. Miałam niską szansę na to, że przeżyję, ale mój toczeń może powrócić. Mam nadzieję, że zainspiruje to ludzi do tego, by czuli się dobrze. By mieli świadomość, że na świecie są dobrzy ludzie.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.