Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

14.12.14

Nasza idolka udzieliła wczoraj wywiadu dla bardzo popularnego radia jakim jest Saturday Night Online. Mówiła w nim na temat płyty, złamanym sercu i wielu innych, ciekawych rzeczach. Poniżej znajdziecie najważniejsze fragmenty, które wyszły z ust artystki.

Wywiad zaczyna się od tego, że dziennikarka oznajmia, iż ostatni raz rozmawiała z Seleną, kiedy jej młodsza siostra Gracie dopiero się urodziła. Selena mówi, że teraz ma ponad rok i dla niej było to interesujące, aby oglądać jak się rozwija i, że mając 22 lata czuje się przy niej dużo starsza, czasami jak jakaś ciotka.

Potem było pytanie dotyczące singla The Heart Wants What It Wants. Selena oznajmia, że to dla niej silna i osobista piosenka. Mówi, że nagrała ją rok temu, a pisała ją, kiedy jej stan uczuciowy był najbardziej emocjonalny. Po roku dojrzałości zrozumiała, że jest gotowa, aby ją wydać jako singiel. Twierdzi także, że nie spodziewała się aż tylu pozytywnych reakcji. Chciała, aby przez tą piosenkę inni poczuli to, co czuła ona.

Następnie trafiło się pytanie, jaki ma sposób na radzenie sobie ze złamanym sercem. Mówi, aby otoczyć się miłością i znaleźć kogoś, kto pomoże ci przejść przez te wszystkie uczucia.

Ostatnią rzeczą była rozmowa o albumie For You. Tutaj Selena śmiało przyznaje, że album został stworzony tylko i wyłącznie dla jej fanów. Mówi, że jej ostatnie cztery lata były niesamowite, a ona sama czuje się błogosławiona. Mówi także, że nowy rok będzie dla niej nowym rozdziałem w muzyce.

Na koniec piosenkarka mówi, że jej ulubioną rzeczą w nowym roku jest to, że może dużo jeść, spędzić ten czas z rodziną w Teksasie i pożyć trochę normalnie.WITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.