Wywiad dla SNO – SELENA-GOMEZ.PL
 

Twoja jedyna polska strona o Selenie Gomez

Wywiad dla SNO

Nasza idolka udzieliła wczoraj wywiadu dla bardzo popularnego radia jakim jest Saturday Night Online. Mówiła w nim na temat płyty, złamanym sercu i wielu innych, ciekawych rzeczach. Poniżej znajdziecie najważniejsze fragmenty, które wyszły z ust artystki.

Wywiad zaczyna się od tego, że dziennikarka oznajmia, iż ostatni raz rozmawiała z Seleną, kiedy jej młodsza siostra Gracie dopiero się urodziła. Selena mówi, że teraz ma ponad rok i dla niej było to interesujące, aby oglądać jak się rozwija i, że mając 22 lata czuje się przy niej dużo starsza, czasami jak jakaś ciotka.

Potem było pytanie dotyczące singla The Heart Wants What It Wants. Selena oznajmia, że to dla niej silna i osobista piosenka. Mówi, że nagrała ją rok temu, a pisała ją, kiedy jej stan uczuciowy był najbardziej emocjonalny. Po roku dojrzałości zrozumiała, że jest gotowa, aby ją wydać jako singiel. Twierdzi także, że nie spodziewała się aż tylu pozytywnych reakcji. Chciała, aby przez tą piosenkę inni poczuli to, co czuła ona.

Następnie trafiło się pytanie, jaki ma sposób na radzenie sobie ze złamanym sercem. Mówi, aby otoczyć się miłością i znaleźć kogoś, kto pomoże ci przejść przez te wszystkie uczucia.

Ostatnią rzeczą była rozmowa o albumie For You. Tutaj Selena śmiało przyznaje, że album został stworzony tylko i wyłącznie dla jej fanów. Mówi, że jej ostatnie cztery lata były niesamowite, a ona sama czuje się błogosławiona. Mówi także, że nowy rok będzie dla niej nowym rozdziałem w muzyce.

Na koniec piosenkarka mówi, że jej ulubioną rzeczą w nowym roku jest to, że może dużo jeść, spędzić ten czas z rodziną w Teksasie i pożyć trochę normalnie.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.