Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

24.08.18

 

28 sierpnia nasza strona będzie obchodzić swoją 8 rocznicę powstania. Mimo że witryna ta miała swoje wzloty i upadki, to nieprzerwanie dostarcza najnowszych informacji na temat młodej piosenkarki Seleny Gomez. To właśnie selena-gomez.pl od 2010 roku jest online, by dzielić się z Wami radością śledzenia rozwijającej się kariery artystki. Przez ten czas mogliśmy przeżyć kilka er płytowych, kampanii reklamowych, obejrzeć kilka filmów udziałem wokalistki czy przyjrzeć się bliżej jej życiu prywatnym – związkom i przyjaźniom. Z okazji 8 urodzin, zorganizowaliśmy dla czytelników naszej strony konkurs. Nagrodą jest wybrana rzecz z oficjalnego sklepu gwiazdy, w którym znajdują się między innymi płyty w różnych formatach, ubrania oraz inne gadżety. Aby ją zdobyć należało wcielić się w rolę pracownika wytwórni wokalistki i ustalić tytuł nadchodzącej płyty Seleny oraz zawartych na niej 15 utworów. Czy na krążku znajdą się duety, może nietypowe kolaboracje? To należało już do Was. Z pewnością umiliło Wam to czas oczekiwania na #SG2. Czytelnicy selena-gomez.pl zaskoczyli nas ilością wysłanych prac, starannością i pomysłowością ich wykonania. Dziękujemy, że zdecydowaliście się wziąć udział w konkursie, za włożony wkład i chwile spędzone na tej stronie. Z racji tego, że do naszej konkursowej skrzynki e–mailowej trafiły aż 54 prace, zdecydowaliśmy się na wybór dwóch zwycięzców. Dziękujemy, że odwiedzacie naszą stronę i aktywnie uczestniczycie w jej funkcjonowaniu!

Zwycięzcy konkursu – 8 lat selena-gomez.pl

  1. zawadzkajulka00@gmail.com
  2. martyna.zalejska@autograf.pl

Zwycięzców prosimy o ponowny kontakt na nasz konkursowy adres e–mailowy – sgpolandteam.konkursy@gmail.com w celu wybrania nagrody & podzielenia się z nami prywatnym adresem w celu wysłania paczki.WITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.