Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

21.09.19

Selena Gomez coraz częściej jest widywana publicznie. Artystka w dobrym nastroju dzieli się z fanami nowymi fotografiami na Instagramie, świeżymi projektami, jak serial dokumentalny – „Living Undocumented”, który samodzielnie wyprodukowała we współpracy z Netflix.com [sprawdź szczegóły], uczestniczyła również w charytatywnej kolacji w szpitalu McLean w Bostonie, Massachusetts [przeczytaj relację], a także udzieliła wywiadu w nowym programie swojej przyjaciółki, Raquelle Stevens – „Giving Back Generation” [obejrzyj zwiastun] i udała się do studia programu „Shark Tank” w Culver City, Kalifornia, co było jej prezentem urodzinowym [szczegóły w tym wpisie]. To dość aktywny tydzień dla wokalistki, dlatego też piosenkarka postanowiła się zrelaksować z przyjaciółką Courtney Lopez na wypadzie na napój i lody do Cha Cha Matcha w West Hollywood, Kalifornia. Gomez zabrała ze sobą swojego nowego pupila, który wabi się Winnie. Paparazzi, którzy śledzili piosenkarkę podczas wspomnianego wyjścia, sfotografowali ją nie tylko w otoczeniu przyjaciółki i pieska, ale także i dwóch ochroniarzy. Gwiazda była w dobrym humorze i nie zwracała uwagi na czyhających na nią fotoreporterów za każdym rogiem. Artystka spotkała po drodze fankę, której nie odmówiła wspólnych zdjęć. Najnowsze multimedia poniżej.

Wyjście z przyjaciółką Courtney Lopez i pieskiem Winnie na napój do Cha Cha Matcha w West Hollywood, Kalifornia – 20 wrześniaSelena Gomez z fanką w West Hollywood, Kalifornia – 20 września

Selena Gomez na Instagramie – 20 września

Selena Gomez na Instagramie: „Moje marzenie się spełniło. Moi przyjaciele zaskoczyli mnie w moje urodziny taśmą z „Shark Tank” i wreszcie się to stało!! Dziękuję bardzo za to, że jesteście mili, zabawni i szczerzy.🦈”

https://twitter.com/selenasmediapl/status/1175328797127823360

Selena Gomez na Instagram Stories – 20 września


https://twitter.com/selenasmediapl/status/1175330070887575552https://twitter.com/selenasmediapl/status/1175331764811833345WITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.