y

 

Opublikowano: 22/11/2016
Autor posta: Faith
Skomentuj wpis (2)
‘‘Wygląda jak księżniczka’’ – Ariana Grande o Selenie

Ariana Grande, a właściwie Ariana Grande-Butera jest amerykańską wokalistką, kompozytorką oraz aktorką. Grande zaczęła swoją karierę występami podczas lokalnych imprez sportowych organizowanych na Florydzie. Znana jest dzięki roli Cat w serialu „Victorious” oraz piosenkom: „Problem”, „Break Free”. Ariana znajdowała się na okładce nowego wydania magazynu „Billboard”. Podczas wywiadu panna Grande została zaskoczona pytaniem oSelenę. Zamiast jednak o muzykę, dziennikarz „Billboardu” spytał ją o niekończące się plotki o związku naszej idolki i Justina Biebera. Ariana od razu stanęła w obronie panny Gomez przypominając, ze to przecież samodzielna osoba! Dzięki temu możemy sądzić, że stosunki Seleny i Ariany bardzo się ociepliły, o czym przekonują nas także gesty i słowa serialowej Cat podczas ‘‘American Music Awards’’, a mianowicie tego, że Ariana przyszła do panny Gomez przytulając ją i robiąc wspólne zdjęcie. Sprawdźcie, co powiedziała o naszej idolce.

„Właśnie spostrzegłam, że [Selena] przybyła i ją bardzo mocno uścisnęłam. Wygląda jak księżniczka! Prawie się popłakałam, gdy ją zobaczyłam. Nie rozmawiałam z nią od dłuższego czasu, więc nie wiem co się z nią dzieje, ale dałam jej ogromny uścisk, a ona wygląda przepięknie. Jestem szczęśliwa, że tutaj się znalazła. Jestem szczęśliwa, że mogę ją spotkać tu i tam.”

Komentarz napisany przez wero24 dnia 22/11/2016 o godzinie 18:59

ciesze sie ze Selena wrocila, czy wiedzie coś na temat kawałka Feel me? Czy będzie wkrotce dostepny?

Komentarz napisany przez Faith dnia 23/11/2016 o godzinie 16:34

„Feel Me” krąży po Internecie, kwestia czasu, gdy go znajdę. Myślę, że Selena nie wypuści go zbyt szybko, ale nie wypuści go wcale. :(

» Dodaj Komentarz:

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

@selenagomez