Wspólny wywiad DJ–a Snake’a, Seleny Gomez, Cardi B i Ozuny – SELENA-GOMEZ.PL
 

Twoja jedyna polska strona o Selenie Gomez

Wspólny wywiad DJ–a Snake’a, Seleny Gomez, Cardi B i Ozuny

Wspólny wywiad DJ–a Snake’a, Seleny Gomez, Cardi B i Ozuny

 

DJ Snake do swojego najnowszego singla „Taki Taki” zaprosił aż trzy wielkie gwiazdy: Selenę Gomez, Ozunę oraz Cardi B. Francuski DJ i producent po raz kolejny pokazuje, że za pomocą muzyki świetnie łączy światowe kultury. Po zainspirowanym muzyką z Indii hitem „Magenta Riddim” i afrykańskim „Maradona Riddim” feat. Ninola przyszedł czas na rytmiczne i chwytliwe „Taki Taki”. Do kawałka powstał teledysk, który wkrótce zostanie ujawniony. Piosenka do tej zdobyła szczyt na iTunes w 28 krajach świata, a także zadebiutowała na #1 pozycji notowania European iTunes Song Chart i #2 miejscu Worldwide iTunes Song Chart. Audio utworu w pierwsze 24 godziny odsłuchano 3,7 mln razy a YouTube. Kto śpiewa w utworze wraz z Gomez? Cardi B to amerykańska hiphopowa artystka, która wcześniej była egzotyczną tancerką. W 2017 roku podpisała kontakt wydawniczy z Atlantic Records. Spory sukces przyniósł jej utwór „Bodak Yellow”, który otrzymał nominację do Grammy w kategorii Best Rap Performance i Best Rap Song (obie nagrody zgarnął Kendrick Lamar). Pod koniec października 2017 do sieci trafił utwór „Motor Sport” z udziałem Cardi B, Migos i Nicki Minaj. Wcześniej ze swoim narzeczonym, Offsetem z Migos hiphopowa gwiazda nagrała piosenkę „Lick”. Zrealizowała również z Bruno Marsem „Finesse Remix”. Jej debiutancka płyta  „Invasion of Privacy” ukazała się 6 kwietnia. Juan Carlos Ozuna Rosado znany jako Ozuna za to 26–latek z Portoryko. Jego drugi album „Aura” ukazał się w sierpniu 2018. Artyści w celach promocyjnych udzielili za kulisami kręcenia teledysku do „Taki Taki” wywiadu, którego tłumaczenie znajdziecie poniżej.

DJ Snake: „Wiesz, chciałem zrobić kolaborację w stylu reggaeton [gatunek muzyczny, będący połączeniem muzyki reggae z muzyką hip–hop i rap], więc wysłałem to [piosenkę] do Ozuny i on dosłownie ją zmiażdżył. Jestem wielkim fanem Ozuny i on ją rozwalił. I wiesz, chciałem mieć więcej kobiet w tym nagraniu, które umieją mówić po hiszpańsku, więc wiesz, są tutaj dwie królowe i resztę możesz się domyślić. One pobłogosławiły mnie tym geniuszem niczym energia narkotykowa. Więc Selena, Cardi są świetnym połączeniem.”

Selena Gomez: „Dziękuję ci, schlebiasz mi [śmiech].”

Ozuna: „Będę mówił po hiszpańsku. To jest inne [piosenka], czymś czego się nie spodziewałem. DJ Snake wysłał mi rytm i powiedział mi, że potrzebuje stworzyć nagranie w stylu reggaeton i powiedziałem, żeby to zrobił, ale on liczył na dwie kobiety w tym nagraniu w stylu reggaeton, znacznie mniej kobiet o takiej skali, rozumiesz. To była niespodzianka, kiedy powiedział mi, że będziecie mieli Cardi i jeszcze jedną niespodziankę. Nie powiedział mi, że to Selena i gdy dzisiaj przyszedłem na nagrania, i zobaczyłem, że jest to Selena, powiedziałem: „Wow, wow”.”

Cardi B: „Jestem dobra w dochowywaniu sekretów, wszyscy mówią mi swoje sekrety, wszyscy moi przyjaciele.

DJ Snake: „Ona [Cardi b] jest najlepsza.”

Cardi B: „I nie mówię nic, więc może chcesz mi coś powiedzieć? Uwierz mi.”

Kulisy kręcenia teledysku w Los Angeles, Kalifornia – 24 sierpnia

Bannery reklamoweDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.