Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

23.09.19

Zastanawiacie się jak niedzielny wieczór spędziła Selena Gomez? Piosenkarka postanowiła 22 września wybrać się do Universal Studios Hollywood w Hollywood, Kalifornia na Halloween Horror Nights, które jest specjalnym wydarzeniem odbywającym się w Los Angeles, na Florydzie, w Singapurze oraz w Japonii. Halloween Horror Nights rozpoczyna się jesienią i pozwala gościom poczuć się jak w prawdziwym horrorze poprzez klimat ulic, dekoracji domów bądź efektów dźwiękowych. Selena Gomez została dostrzeżona przez fotografów, gdy wraz ze znajomymi i prywatnym ochroniarzem spacerowała ulicami specjalnie przygotowanego studio w luźnym, czarnym stroju. Do naszej galerii trafiło 11 zdjęć.

Selena Gomez w Universal Studio’s Halloween Horror Nights w Los Angeles, Kalifornia – 22 wrześniaWITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.