Wielki powrót na ekrany! Selena Gomez w nowym, komediowym serialu „Only Murders in the Building”

Wielki powrót na ekrany! Selena Gomez w nowym, komediowym serialu „Only Murders in the Building”

To informacja, na którą z pewnością czekało wielu fanów Seleny Gomez, którzy lubią oglądać swoją idolkę na ekranach telewizorów. Dzisiejszego dnia zostało oficjalnie potwierdzone, że aktorka dołączy do Steve’a Martin oraz Martina Short w nowym, nadchodzącym komediowym serialu “Only Murders in the Building.”

Oprócz głównej roli w serialu, Selena Gomez podejmie się także jego produkcji. Materiał będzie dostępny do obejrzenia w serwisie Hulu. Sprawdźcie poniżej dostępne na tę chwilę informacje.

Selena Gomez podpisała umowę na produkcję gwiazdorską i wykonawczą wraz ze Stevem Martinem i Martinem Shortem w nadchodzącym serialu komediowym Hulu „Only Murders in the Building”.

Serial, który został po raz pierwszy ogłoszony w styczniu na zimowej trasie prasowej Stowarzyszenia Krytyków Telewizyjnych, śledzi trzech nieznajomych (Martin, Short i Gomez), którzy mają obsesję na punkcie prawdziwej zbrodni i nagle zaplątują się w jedną z nich.

Rola ta będzie oznaczać pierwszą regularną rolę telewizyjną Gomez od czasu jej pojawienia się w serialu Disney Channel „Wizards of Waverly Place”. Oprócz udanej kariery muzycznej, Gomez zagrała w takich filmach jak „Spring Breakers”, „Monte Carlo”, animowany „Hotel Transylvania” i „The Fundamentals of Caring”. Była także producentem wykonawczym serialu dramatycznego Netflix „13 Reasons Why” i będzie brała udział w programie kulinarnym HBO Max „Selena + Chef”.

Gomez jest reprezentowana przez WME, Lighthouse Management & Media oraz Ziffrena Brittenhama.

„Only Murders in the Building” pochodzi od współtwórców i pisarzy Steve’a Martina i Johna Hoffmana. Martin i Hoffman będą produkować wraz z Shortem, Gomez, twórcą „This is Us” Danem Fogelmanem i Jess Rosenthalem. 20th Century Fox Television wyprodukuje to.



Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.