y

 

Opublikowano: 12/02/2018
Autor posta: Faith
Skomentuj wpis (2)
Wieczór z Justinem Bieberem w Disneylandzie w Anaheim, Kalifornia

Chyba wszyscy byli przekonani o tym, że związek Justina Biebera i Seleny Gomez to zamknięty rozdział, kiedy ostatecznie rozstali się w 2014 roku. Ta dwójka była jedną z najpopularniejszych i najbardziej uwielbianych par show–biznesu. Obydwoje mocno przeżyli burzliwe zakończenie związku. Chociaż ani Justin, ani Selena nie potwierdzili tego, że znów są razem, zdjęcia zrobione przez paparazzich mówią wszystko. Nie szczędzą sobie czułości i spędzają razem mnóstwo czasu. Gomez i Bieber są widywani podczas wspólnych śniadań, wycieczek rowerowych czy spacerów. 11 lutego zostali zauważeni na Laguna Beach, Kalifornia, gdzie wspólnie spędzali czas nad morzem. Wczorajszego wieczoru udali się jednak do Disneylandu w Anaheim, Kalifornia, gdzie wraz z fanami spacerowali w otoczeniu rodzaju baśniowych budynków. Wokaliści zatrzymali się wczorajszej nocy także Starbucks i kupili napoje Starbucks Valentine „Love Love Love” Tumbler, co także odnotowali fani [sprawdź]. Selena chętnie zrobiła ze swoimi sympatykami pamiątkowe zdjęcia. Fotografie i nagrania poniżej.

Selena Gomez i Justin Bieber na Laguna Beach, Kalifornia – 11 lutego

Selena Gomez z fanami w Disneylandzie w Anaheim, Kalifornia – 11 lutego

Więcej nagrań: 1 – 2 

Komentarz napisany przez Selenator dnia 13/02/2018 o godzinie 23:53

Uwielbiam was ♡ powinnyście dostać jakąś nagrodę za najlepsze prowadzenie update strony na świecie :3 są tu chyba wszystkie informacje dotyczące Seleny, wszystkie aktualności i tyle lat istnieje strona a nadal tak samo świetnie ją prowadzicie, podziwiam ?

Komentarz napisany przez Faith dnia 14/02/2018 o godzinie 10:27

Takie słowa jak te tylko nas motywują! Dziękujemy bardzo i mamy nadzieję, że ta strona będzie funkcjonowała jak najdłużej!♥

» Dodaj Komentarz:

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

@selenagomez