„We don’t talk anymore” jedną z najczęściej odtwarzanych piosenek w radio! – SELENA-GOMEZ.PL
 

Twoja jedyna polska strona o Selenie Gomez

„We don’t talk anymore” jedną z najczęściej odtwarzanych piosenek w radio!

„We don’t talk anymore” jedną z najczęściej odtwarzanych piosenek w radio!

„We don’t talk anymore” to duetem Charlie’go wraz z Seleną, który miał swoją premierę 28 stycznia tego roku. Utwór pochodzi z debiutanckiego krążka- „Nine Track Mind”. Jak się okazuje utwór został oficjalnie kolejnym singlem z tego albumu. Wielu fanów Seleny oraz Charlie’go długo oczekuje teledysku. Charlie na swoim Twitterze potwierdził, że niedługo powstanie videoklip do tego utworu, odpisując na tweet’a jednego z fanów. Teraz jesteśmy już pewni, że owy teledysk powstanie. Pozostaje tylko poczekać, a pojawi się on już niebawem!

Jak się okazuje utwór świetnie radzi sobie w najróżniejszych rankingach muzycznych! Ostatano jedno z amerykańskich rozgłośni zaczęło przyznawać nagrody właśnie dla najczęściej odtwarzanych piosenek, w wśród nich znalazło się także „We don’t talk anymore”.  A jak duet panny Gomez i Charliego Puth’a radzi sobie w ogólnoświatowych notowaniach? Sprawdźcie:

„We Don’t Talk Anymore” Charlie’go Puth’a (gościnnie Selena Gomez), który wszedł do „Top 40” (piosenek pop) w ubiegłym tygodniu,  doprowadziły wszedł na listę także do 11 miejsca w „MediaBase Hot AC”.

„Dallas Hot 93.3”- Piosenki: „Into You” (Ariana Grande) oraz „We don’t talk anymore” (Charlie Puth & Selena Gomez) wchodzą znajdują się w pierwszej trójce notowania.

„Nowy Jork 92.3 AMP”- „We don’t talk anymore” wchodzi do piątki najczęściej odtwarzanych piosenek w mieście.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.