Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

20.09.19

Selena Gomez od swoich przyjaciół na swoje 27 urodziny dostała… występ w programie „Shark Tank”. Takiego prezentu artystka nie spodziewała się! Jest to reality show, którego uczestnicy namawiają milionerów do zainwestowania w pomysły biznesowe. Prawdopodobnie w takim też charakterze w programie pojawiła się piosenkarka, która napisała na Instagramie, że ma totalną obsesje na punkcie programu „Shark Tank” [sprawdź wpis]. Do programu zaprosił wokalistkę Mark Cuban, który prowadzi program od kilku sezonów, a poza tym jest właścicielem drużyny koszykówki Dallas Mavericks. „Cześć, Selena Gomez, tu Mark Cuban z Shark Tank. Chcę tylko powiedzieć: Wszystkiego najlepszego z okazji 27 urodzin. Mam nadzieję, że Ci się spodoba” – słyszymy w zapowiedzi filmowej. Wczoraj, 19 września w Culver City, Kalifornia odbyły się nagrywki odcinka z udziałem wokalistki. Artystka w studio „Shark Tank” pojawiła się wraz z przyjaciółmi, czyli z Caroline & Connar Franklin i Aaronem Carpenter. Premiera odcinka z Gomez już niebawem, tymczasem pojawiło się kilka zdjęć oraz nagrań z wieczoru w Culver City, Kalifornia. Zapoznajcie się z najnowszymi multimediami poniżej.

Udział Seleny Gomez w „Shark Tank” w Culver City, Kalifornia – 19 wrześniaOpuszczając studio nagraniowe programu „Shark Tank” w Culver City, Kalifornia – 20 wrzesień


Selena Gomez na Instagramie – 20 września

Selena Gomez na Instagramie: „Moje marzenie się spełniło. Moi przyjaciele zaskoczyli mnie w moje urodziny taśmą z „Shark Tank” i wreszcie się to stało!! Dziękuję bardzo za to, że jesteście mili, zabawni i szczerzy.🦈”

https://twitter.com/selenasmediapl/status/1175328797127823360

Selena Gomez na Instagram Stories – 20 września


https://twitter.com/selenasmediapl/status/1175330070887575552WITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.