„To tak wyjątkowa rzecz, że Selena bardzo nam zaufała” – Justin Tranter o współpracy z Seleną Gomez

„To tak wyjątkowa rzecz, że Selena bardzo nam zaufała” – Justin Tranter o współpracy z Seleną Gomez

Justin Tranter, jeden z tekściarzy Seleny Gomez, a prywatnie dobry znajomy gwiazdy, udzielił w ostatnim czasie wywiadu dla Paper Magazine.

Mężczyzna opowiadał o współpracy z różnymi artystami, w tym także z Seleną Gomez. Magazyn postanowił porozmawiać z Tranterem o Gomez, jego zaangażowaniu w aktywizm czy o tym, jak doszło do stworzenia utworu „Hands”, którego piosenkarka również jest cześcią.

W ostatnim czasie pracowałeś z Seleną Gomez przy jej nowym albumie „Rare”. Kiedy już o tym mowa, porozmawiajmy głównie o „Lose You To Love Me”.
Ta piosenka wiele dla mnie znaczy. Jestem z tego dumny jako z piosenki i jestem dumny z tego, co to oznacza dla naszej grupy przyjaciół. Wiesz, ja, Selena i Julia [Michaels] nadal jesteśmy blisko, oprócz Mattmana i Robina, który jest współautorem i producentem piosenki z naszą piątką. Przyjaźnimy się od bardzo dawna. Wcześniej tworzyliśmy „Hands to Myself” na inny album i nie widzieliśmy się po tym przez długi czas. Minęło co najmniej kilka lat. Widziałem je osobno, ale Selena przez jakiś czas nie pracowała nad albumem, więc jej nie spotykaliśmy. Po raz pierwszy cała nasza piątka była razem przy tworzeniu tej piosenki. Wszyscy więc weszliśmy do pokoju i to była pierwsza piosenka, którą napisaliśmy. Piosenka wydaje się taka wrażliwa i nieokrzesana, ale jest w niej także sporo nadziei. Ta piosenka wiele dla mnie znaczy, ponieważ jestem dumny z tego, że jestem jej współautorem, ale także dlatego, że cała nasza mała grupa przyjaciół wróciła do siebie.

Jak wyglądało jej tworzenie?
Kiedy znajdziesz do współpracy osoby, które naprawdę kochasz i którzy naprawdę cię rozumieją, tak jak w większości przy moich ulubionych piosenkach, proces ich tworzenia przebiega cholernie szybko, po prostu są i tyle. Są piosenki, które Julia zrobiła beze mnie, są piosenki, które ja zrobiłem bez Julii. To tak wyjątkowa rzecz, że Selena bardzo nam zaufała. Chcemy pomóc jej powiedzieć jej prawdę i pomóc jej powiedzieć dokładnie to, co chce powiedzieć. Ale chcemy również okazać szacunek, na który zasługuje nasza przyjaźń. To też była świetna zabawa! Niezależnie od tego czy tworzyliśmy „Let Me Get Me” czy „Dance Again”, ważne jest, by znaleźć sposób, aby być super emocjonalnym i mówić o własnym rozwoju i być pewnym siebie w tanecznym popowym utworze. Praca z Seleną jest zawsze jak marzenie, ona ma cholernie dobry gust. Jej smak tekstów, dźwięków i gatunku jest doskonały.

Dużą częścią osobistej praktyki jest Twój aktywizm: jesteś członkiem zarządu GLAAD, bardzo wyraźnie mówisz o prawach LGBTQ +. Jak się w to zaangażowałeś i jak zmienił się twój aktywizm na przestrzeni lat?
(…) Tam poznałem ludzi z GLAAD i w hotelowym barze postanowiłem stworzyć ten charytatywny singiel, który napisaliśmy z Julią [Michaels], zatytułowany „Hands”. Nasz zespół skontaktował się z każdym człowiekiem: od Britney Spears przez Mary J Blige, Kacey Musgraves, Selenę Gomez, Halsey, po Troye Sivana, aby zaangażować wszystkich tych ludzi w tę piosenkę. Wydaje mi się, że jeśli nie wykorzystujesz swojego przywileju, to jesteś pieprzonym dupkiem.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.