SELENA-GOMEZ.PL – Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji na temat Seleny Gomez
 

@selenagomez

16 Sie 2016
    „To, co powiedziałam, było samolubne i bezsensowne”- Selena
    Categories: 2 komentarze / Instagram, Jelena, Justin Bieber, Snapchat

Bez wątpienia jednym z najbardziej omawianych tematów w mediach, jakimi jest między innymi Instagram oraz Twitter był komentarz panny Gomez pod nowo opublikowanym zdjęciem swojego byłego chłopaka- Justina Biebera na Instagramie. Nasza idolka broniła pokrzywdzonych w ostatnimi czasy fanów wokalisty, co wynikało z jej opinii oraz aktualizacji na własnym Instagramie, w których udowadniała, jak bardzo kocha swoich fanów, aby sam piosenkarz dostrzegł, jaką krzywdę wyrządza im przez swoje zachowanie. Szczegóły znajdziecie tutaj i tutaj. Bieber obiecał, że w wyniku tego zamieszania dezaktywuje własny profil na wspomnianym portalu i dotrzymał słowa. Dzisiaj nasza idolka zaktualizowała własny Snapchat tylko poniższym komunikatem, aby w końcu przeprosić za zaistniałą sytuację. Jak myślicie, nasza idolka żałuje jakiegokolwiek kroku w tej sprawie? Przekonajcie się sami…

SnapchatSel006SnapchatSel006

„To, co powiedziałam, było samolubne i bezsensowne.”

Author: wero24

» Date: 16/08/2016

gdzie to moge znalezc ??
„Wtrąciły się do tego TS oraz JC, które postanowiły zniszczyć Justina jeszcze bardziej. JC dodała zdjęcie, na którym Justin pali jointy oraz opublikowała nagrania rozmów…”


Author: Faith

» Date: 17/08/2016

Te konta zostały zablokowane przez brazylijskich fanów, którzy nie mogli znieść prawdy o Justinie. Widziałam te publikacje, zanim zniknęły. Mimo że na razie nie posiadam jakiś linków, gdzie to obejrzeć, to postaram się poszukać, więc napisz za jakiś czas do mnie. http://ask.fm/TroughFaithThis blog is kept spam free by WP-SpamFree.