y

 

Opublikowano: 18/08/2016
Autor posta: Faith
Skomentuj wpis (0)
Tłumaczenie części pierwszej artykułu “Vogue Australia”

?Część Pierwsza?

Selena Gomez próbuje wytłumaczyć, że jest normalną dziewczyną. “Jestem niepewna, naturalnie.” To jest dziewczyna, której bieżący album  “Revival” wypełnia najwyższe notowania, że ty nie jesteś w stanie pomieścić ich w swojej głowie. Dziecko piosenek z pamiętnym, ochrypłym wokalem, że aż musisz zapytać: “Kto to śpiewa?”. Możesz być zaskoczony, gdy dowiesz się, że to [piosenka] dziewczynki, która jest kimś poniżej 21 roku życia, która dorastała podczas bycia na wizji od 7 roku życia- tańcząc z wielkim, fioletowym dinozaurem nazwanym Barney- później robiąc postępy na kanale “Disney” jako nastolatka. Teraz jest znana wystarczająco, do grania jej samej w nominowanym do Oskara “Big Short”.

Nasz wywiad udowadnia tę podobnie wystarczająco normalną Gomez, z którą rozmawiałem przez Skype z jej hotelu, ale jej pokój jest nieokreślonego wyglądu, on nie miał błyszczących ozdóbek, poczuliśmy, że możemy sobie wyobrazić stosowną gwiazdę popu i aktorkę, i była ona ubrana przypadkowo [normalnie] jak młode kobiety w jej wieku. W typowym, koszykarskim golfie, nie nałożyła żadnego makijażu i z jej długim końskim ogonem, Gomez wyglądała młodziej niż jej 23 lata (mówimy już miesiąc przed jej 24 urodzinami) [teraz już prawie miesiąc po 24 urodzinach].

Ona obiecała, mi że ubierze się właśnie tak, ona mogła opowiedzieć o jej życiu codziennym, jako normalna Selena Gomez, ona ma 89 obserwujących na Instagramie [teraz ponad 95], oficjalnie “Najczęściej Obserwowana Osoba W Świecie Instagramu”. “Jeśli przejdę przez centrum handlowe i będę miała czterech dużych ochroniarzy wokół mnie i będę miała ułożone włosy i wysokie obcasy, oczywiście ludzie będą myśleć: „Kto to jest?””- powiedziała [Selena] z jej impertynenckim, amerykańskim rytmem. “Potem zobaczą jak ja jestem teraz ubrana, to jest łatwiejszy sposób. Może oni dostrzegną, ale większość czasu ty właśnie porównasz to do własnego dnia.”

Obciążeniem Gomez jest to, że tam nie potrzebuje pierwszorzędnych rzeczy, ale ty chcesz ją zapytać [o to]. To kreuje ją na jeden z najbardziej intrygujących wywiadów. Celebryci nie są twoimi przyjaciółmi, więc to jest zalecane tobie przystąpić do nich z cynizmem; ty potrzebujesz sprowokować ich do zdobycia relacji. Ale Gomez posiada charakter, co czyni, że ty czujesz, jakbyś czatował z przyjacielem. Czy ona randkuje z kimś? Dlaczego nie? Czy ona jest zirytowana tymi plotkami? I jak poważna Selena, zamierza funkcjonować z tym tak czy owak? Ja jestem połową bicia serc do powiedzenia jej, że my powinniśmy spędzać czas z nią, kiedy ona dojeżdża do Sydney.

“Z graniem, jednym z największych wyzwań jest moje życie osobiste”- mówi. To jest jedno z jej klasycznych prostych cięć do gonienia kwestii, że żerowanie na byciu stereotypowym, przez media miesza i ma szkodliwy wpływ, to jest jej bycie wzięte z poważnego [życia] jako aktorki. (Bycie stereotypem oddziałuje na randkowanie też, ale więcej później). Ona nie jest skromna z jej aktorskimi ambicjami, ona powiedziała mi, że jej ulubionymi reżyserami są: David O. Russell, David Fincher, Martin Scorsese I Damien Chazelle. “Każdy z tych reżyserów, ja kataloguję prawdopodobnie, że nie myślą o mnie jako ich pierwszej osoby dla roli [w ich filmach],” ona powiedziała dosadnie. “Mam duże kompetencje do robienia tego.”

Przekreślam swoje myśli, że dwóch Dawidów, których ona wspomina, będąc zarówno pierwszorzędną kobietą ekranu, stwarza karierę określoną rolami dla aktorek jak Jennifer Lawrence (pracującej z Davidem Russellem w “Silver Linings Playbook”, “American Hustle” i “Joy”), Rooney Mara (pracującej z Davidem Fincherem w “The Girl with the Dragon Tattoo) i Rosamund Pike (z Fincherem w “Gone Girl”). Dziecko ciężkich ról- Gomez mogłaby być prawdopodobnie nie zważając na to szczytem jej listy życzeń.

Trochę dobrą drogą z nastolatki Disneya księżniczki ekranu do niezależnej aktorki pożądanej piosenkarki jest chwiejnie, jeden brzemienny nieszczęśliwy wypadek i wprowadza w błędne wybory i starania pokazania, że powiedziała, że już “dorosła”. Uznanie wobec Gomez później, że ona wyłoniła się z tej nienaruszalności, głównie z jej następnym krokiem. Jej następny projekt jest serią Netflixu, jej praca, nie jako aktorki, ale jako producentki, obok serii reżysera Toma McCarthy, który w ostatnim czasie wyreżyserował i po części napisał “Spotlight” z scenopisem Putlizera Pizera i Toniego Award. Nieźle.

Kolejna część pojawi się jutro. Dziękuję za wyrozumiałość związaną z oczekiwaniem na tłumaczenie, ale jak widzicie jest zawartych wiele informacji w artykule, a mi zależało na tym, aby żadnej nie pominąć. Dziękuję.?

» Dodaj Komentarz:

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

@selenagomez