Tłumaczenia najnowszych wywiadów z udziałem Seleny
Napisane dnia 12/06/2017 przez Berry | Skomentuj (0)


Rozmowa zaczyna się od tego, czy Selena czuje jakąkolwiek presję w związku z nadchodzącymi jej urodzinami. Selena odpowiada, że nie, że jest podekscytowana tym, co przyniesie przyszłość. Następnie Ryan śmieje się z nagrania na Instagram Story Seleny, gdzie wokalistka zajada się sernikiem, na co ona sama mówi, że sernik w Nowym Jorku jest najlepszy. Dziennikarz gratuluje jej szczęśliwego związku z The Weeknd, na co gwiazda dziękuję. Kolejne pytanie to dlaczego Selena zdecydowała się upublicznić swój związek z partnerem. Piosenkarka tłumaczy, że była świadkiem różnych etapów w swoim życiu oraz, że nie ma sensu tego ukrywać, bo jest to dość trudne. Ludzie zawsze będą szukać odpowiedzi na pytania, więc nie chce się z tym kryć. Dalej mówi, że jest zadowolona ze swojego życia, rodziny i muzyki i pragnie po prostu być szczęśliwa. Ryan mówi, że to pewnie ma odniesienie do The Weeknd, na co Selena poprawia go i podaje prawdziwe imię swojego partnera – Abel. Kolejnym etapem rozmowy jest utwór „It Ain’t Me”. Selena przyznaje, że była zdenerwowana tym utworem, bo różnił się on od „Bad Liar”, który z kolei jest zupełni inny od nadchodzącej muzyki. Gomez przyznaje, że nagrywając „Bad Liar” była w innym miejscu niż jest teraz. Potwierdza także, że w nagrywaniu piosenek stara się przekazać historie. Ryan pyta wokalistkę w jakim klimacie utrzymany będzie jej kolejny album, na co ona sama mówi, że podejmuje się różnych alternatyw oraz, że najlepiej czuje się w piosenkach midtempo [piosenki, które nie są wolne, ani szybkie]. Następnym temat jest serial 13 Reasons Why. Wokalistka wyznaje, że książka sama w sobie jest bardzo wzruszająca, a drugi sezon da wiele odpowiedzi na pytania zawarte w pierwszym sezonie. Kolejna dziennikarka na sam koniec dodaje, że Selena to jedna z najwspanialszych artystek na świecie o dobrym sercu oraz, że robi wiele dobrych rzeczy za kulisami, o których ludzie nie mają pojęcia. Selena uśmiecha się i dziękuję.

Rozmowa zaczyna się od nowego singla „Bad Liar”. Selena przyznaje, że pracowała nad tą piosenką z Julią Michaels oraz Justinem Tranterem i że pragnęła przekazać historię. Dziennikarz pyta czy Gomez sama w sobie jest złym kłamcą, na co ona przyznaje, że tak. Kolejne pytanie to to, czy gwiazda potrafi grać w pokera, na co Selena śmieje się i mówi, że próbowała raz, ale była w tym straszna. Następnie piosenkarka wyznaje, że teraz jest szczęśliwa, bo w zeszłym roku potrzebowała przerwy od wszystkiego, przez co bała się reakcji innych, ale uznała, że to dla niej najlepsze. Dziennikarz pyta czy Selena czuje się teraz jak inny człowiek, na co ona przyznaje, że teraz jest na pewno lepszą wersją samej siebie. Ponownie Gomez mówi, że następna muzyka, która nadejdzie będzie inna od „It Ain’t Me” oraz „Bad Liar”. Piosenkarka przyznaje także, że jest zachwycona nowym albumem Kendircka Lamara. Ostatnim tematem jest serial 13 Reasons Why, gdzie artystka potwierdza, że ona i jej mama posiadały prawa autorskie do książki od ponad siedmiu lat.
Dziennikarz: Co lubisz gotować?
Selena: Lubię smażyć, robię dobry sos sałatkowy i takie tam.
Dziennikarz: Jeśli mogłabyś zmienić coś w swoim życiu teraz, co by to było?
Selena: Nic, bo jestem teraz szczęśliwa.
Dziennikarz: Twój ulubiony serial w tym momencie?
Selena: Black Mirror.
Dziennikarz: Twój ulubiony odcinek?
Selena: Ten, gdzie możesz cofać swoje wspomnienia.
Dziennikarz: Masz plany na wakacje?
Selena: Jeszcze niczego nie planowałam.

Kolejny wywiad zaczyna się od singla „Bad Liar”. Selena mówi, że to zabawne, bo czekali ponad rok, by wydać tę piosenkę. Następnie Selena chwali Petrę za wyreżyserowanie teledysku. Dziennikarka pyta o żółtą bransoletkę na ręku Seleny, na co ona tłumaczy, że leczy się z powodu tocznia i w dzień nagrywania teledysku była w szpitalu. Gdy przyszła na plan Petra stwierdziła, że takie ujęcia Seleny byłyby najlepsze. Następnie piosenka mówi, że jest zadowolona z faktu, że Talking Heads pozwolił jej wydać jej własną wersję „Bad Liar”. Powiedziała, że pragnęła czegoś prostego i orzeźwiającego. Dodaje także, że jest zadowolona z reakcji ludzi na jej muzykę. Na koniec Selena wyznaje, że jest wielką fanką horrorów.

Rozmowa zaczyna się od wyjaśnień Seleny, że zeszły rok był dla niej trudny oraz, że była twórczo sfrustrowana, przez co nie myślała o wydawaniu muzyki. Przyznaje, że była w studio przez rok i stara się wprowadzić w swojej muzyce ewolucję. Nie chce ona, by muzyka, którą tworzy była jak ta typowa, która leci w radio. Na koniec Selena mówi, że teraz jest w dobrym miejscu w swoim życiu i wszystko co tworzy jest autentyczne. Dodaje także, że dziękuje za wsparcie Julii Michaels i Justinowi Tranterowi.

Rozmowa zaczyna się od pytania, czy Selena była w niedzielę obecna w kościele, na co wokalistka odpowiada, że tak, a kościół Hillsong to jedno z najpiękniejszych miejsc. Dodaje także, że lubi Nowy Jork, bo każdy robi tutaj co chce i wszystko jest orzeźwiające. Następnie mówi, że ma „Bad Liar” od ponad roku oraz inne piosenki, nad którymi pracowała. Mówi także, że ludzie będą zaskoczeni tym, co nadchodzi. Kolejny temat to 13 Reasons Why. Selena mówi, że jest bardzo podekscytowana oraz, że sezon będzie odpowiedzią na wiele pytań. Na koniec Selena mówi, że dziękuje każdemu fanowi za wsparcie oraz, że jest wdzięczna, że ma pracę jaką ma.

Dziennikarka pyta Selene czy ta utrzymuje kontakt z obsadą WOWP, na co ona mówi, że niedawno ślub miał David Henrie i wszyscy spotkali się w jednym miejscu, co było dla niej czymś pięknym. Dodaje, że kocha swoją serialową rodzinę i chce mieć z nimi stały kontakt.

Selena zaczyna od tego, że zawsze była dla siebie surowa. Dodaje, że czasami to ważne, ale warto mieć pewność tego, kim się jest. Na koniec mówi, że warto jest mieć w swoim życiu kogoś, kto zawsze pomoże.

Kolejny temat to ataki terrorystyczne. Selena mówi, że nie warto pozwolić, by strach przejął nad nami kontrolę oraz, że wysyła słowa współczucia dla każdego, kogo dotknęła tragedia.

Selena mówi, że chce cieszyć się życiem. Mówi także, że wiara jest bardzo ważnym etapem w jej życiu oraz, że trzeba być uczciwym wobec samego siebie. Przyznaje, że jest wdzięczna za to, że w swoim życiu ma osoby, na których może polegać i do których może zadzwonić w każdej chwili i o coś poprosić. Kolejny temat to filmik, na którym 4-letni chłopiec śpiewa „Bad Liar” w samochodzie. Selena mówi, że kocha uszczęśliwiać ludzi i to sprawia, że ona sama jest szczęśliwa. Mówi, że takie coś sprawia, że jej dzień jest lepszy.

Selena mówi, że serial 13 Reasons Why to coś trudnego do mówienia. Mówi, że w tych czasach dzieci są narażone na wiele rzeczy i ten serial to ostrzeżenie na to, co się dzieje. Ponownie potwierdza, że drugi sezon będzie odpowiedzią na wiele pytań. Mówi także, że jest bardzo dumna z produkcji.

Selena mówi, że lubi być wsparciem dla innych osób. Powiedziała, że koncert charytatywny w Manchestrze był czymś pięknym oraz, że Ariana Grande i Justin Bieber spisali się bardzo dobrze. Wyznaje, że przez rok nagrała około 20 piosenek.

» Dodaj Komentarz:

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Poznaj innych Selenators, korzystając z naszego czatu! W trakcie użytkowania prosimy o zachowanie pełnej kultury osobistej. Każdy użytkownik zachowujący się w niestosowny sposób, będzie natychmiast blokowany.

@selenagomez
Szablon wykonany przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby Selena-Gomez.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2010 - 2017 Selena-Gomez.pl