„Time”: Selena Gomez jedną z 45 przełomowych kobiet XXI wieku

„Time”: Selena Gomez jedną z 45 przełomowych kobiet XXI wieku

Gomez to jedno z najgłośniejszych nazwisk w Hollywood. Od niedawna jest o niej głośno za sprawą gorącego romansu z wokalistą The Weeknd, a także dużymi osiągnięciami na muzycznej arenie międzynarodowej, aktorskiej a także i w modelingu. Zakochani już zostali okrzyknięci najgorętszą parą sezonu. Nic zatem dziwnego, że prestiżowy magazyn „Time” umieścił Selenę na liście „45 przełomowych kobiet XXI wieku” wśród takich znanych osobistości jak Oprah Winfrey, Ellen DeGeneres czy Aretha Franklin. Wszystkie te kobiety podzieliły się swoją historią, dążeniem do szczytów i trudnościami. Z racji tego czasopismo to wydaje książkę pod tytułem „Women Who Are Changing The World FIRSTS” (pol. „Kobiety, które zmieniają  świat PIONIERKI”), którą możecie nabyć w ich oficjalnych sklepie za niecałe 22 dolary (niecałe 80 zł) – zakup. 7 września „Time” zaprezentuje pierwsze, multimedialne przedsięwzięcie, w którym pojawią się wywiady z 45 przełomowymi kobietami, zwiastun możecie obejrzeć poniżej.

„Time”: 7 września „Time” zaprezentuje pierwsze, multimedialne przedsięwzięcie, w którym pojawią się wywiady z 45 przełomowymi kobietami. Niektóre z tych kobiet to: Oprah Winfrey, Ellen DeGeneres, Aretha Franklin. Z pewnością dobrze je znasz i lepiej poznasz ich historie sukcesu dzięki temu wydawnictwu [książce]. Inni, może się spotkają się z nimi po raz pierwszy. Wszystkie są nadzwyczajne.

Ava DuVernay , pierwsza czarna kobieta, która reżyseruje film nominowany do Oscara w kategorii „Najlepszy Film”, rozpakowuje symbolikę szklanego sufitu. Madeleine Albright, pierwsza kobieta, która została Sekretarzem Stanu USA, stwierdza: Dla przeciętnych ludzi na świecie jest dużo miejsca na świecie. Nie ma miejsca na przeciętne kobiety”. Winfrey, pierwsza kobieta w historii, która produkuje własny talk show, opisuje to, co musiało doprowadzić do zmiany w jej karierze.

Jak zbadać te wywiady z pionierskimi sportowcami, naukowcami, prawodawcami, artystami i przedsiębiorcami? Przyłącz się do rozmowy w social mediach. Spójrz na hashtag #SheIsTheFirst w najbliższych tygodniach, oraz wykorzystaj go do dzielenia się historiami przełomowych kobiet w swoim życiu.

W październiku „Time Inc.” opublikuje książkę ze wszystkimi 45 portretami przełomowych kobiet, w tym także i wywiay. Nancy Gibbs, redaktor naczelny „Time”, pierwsza kobieta, która zajmuje takie stanowisko pisze we wstępie: „Nasz cel tej książki i niezwykłego projektu Time.com, jest to, by każda kobieta i dziewczyna, znalazła kogoś, kim może się wzorować i bezpieczne wspinać się na wyżyny, z których widok jest spektakularny.” Zakup książkę na Time.com.”2 thoughts on “„Time”: Selena Gomez jedną z 45 przełomowych kobiet XXI wieku”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.