Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

06.10.19

Selena Gomez od dłuższego czasu poświęca bardzo dużo czasu swoim najbliższym przyjaciołom. Gwiazda często wybiera się z nimi na spacery i wycieczki, a także uczestniczy w ich życiu codziennym. Artystka ma w zwyczaju również hucznie świętować ich urodziny. Tym razem 21 lat kończył Aaron Carpetenter – przyjaciel piosenkarki, który zajmuje się muzyką oraz jest początkującym wokalistą. Na przyjęciu oprócz Gomez pojawiła się także między innymi Connar Franklin. „Wszystkiego najlepszego dla mojego słodkiego aniołka, @aaroncarpenter – dalej jestem dumna z mężczyzny, którym się stałeś. 21!!” – napisała Selena w opisie pod urodzinowym postem dla przyjaciela na Instagramie. Z imprezy pojawiło się kilka zdjęć oraz nagrań. Wszystkie multimedia z 5 października znajdziecie poniżej.

Świętując urodziny przyjaciela Aarona Carpentera w Los Angeles, Kalifornia – 5 października

Selena Gomez na Instagramie – 5 października

Selena Gomez na Instagramie: „Wszystkiego najlepszego dla mojego słodkiego aniołka, @aaroncarpenter – dalej jestem dumna z mężczyzny, którym się stałeś. 21!!”

https://twitter.com/selenasmediapl/status/1180775035369328640WITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.