Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

13.01.20

Selena Gomez w dzień wydania swojego długo wyczekiwanego albumu „Rare” miała w swoim domu przyjęcie niespodziankę. Przyjaciele gwiazdy zaskoczyli ją wieczorem w jej własnym domu i postanowili razem z nią świętować premierę krążka [sprawdź więcej]. Jednak po wydaniu tak dobrego albumu jedno przyjęcie to za mało!

Wokalistka kolejnego dnia celebrowała wydanie albumu wraz u boku osób ze swojej wytwórni Interscope Records, a także z Lelandem oraz Madison Love, którzy są współautorami tekstu do piosenki „Rare”. Grupa znajomych spotkała się w restauracji Craig’s w dzielnicy West Hollywood. Po zdjęciach opublikowanych przez znajomych wokalistki wiemy, że wszystkie obecne osoby miała spersonalizowane tostery ze swoją podobizną oraz napisem „Rare”. Sprawdźcie koniecznie dostępne multimedia!

11 stycznia: Social media przyjaciół

11 stycznia: Selena Gomez z fanką w West Hollywood, Kalifornia

11 stycznia: Selena Gomez na ulicach w Los Angeles, KaliforniaWITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.