Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

selena-gomez.pl

  1. » Historia strony

    Strona selena-gomez.pl jest jedyną w Polsce stroną internetową codziennie dostarczających nowych informacji z życia zawodowego i prywatnego Seleny Gomez. Jesteś ciekaw jak długo ona funkcjonuje? Dowiedz się nieco więcej o historii selena-gomez.pl przechodząc do wspomnianej zakładki za pomocą jednego kliknięcia.

  2. » Autorzy strony

    Dostarczaniem informacji czytelnikom na stronie selena-gomez.pl zajmuje się jedna osoba. Sprawdź dział, w którym dowiesz się więcej na temat autorki kilku tysięcy postów na wspomnianej witrynie.

  3. » Social media strony

    Strona selena-gomez.pl jest otwarta na fanów i dostarcza informacji także na różnych portalach społecznościowych. Dowiedz się, na jakich stronach interentowych możesz nas jeszcze znaleźć, by czytać o pannie Gomez na bieżąco.WITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.