Selena w teledysku u Taylor Swift do piosenki „Bad Blood”?

Selena w teledysku u Taylor Swift do piosenki „Bad Blood”?


Nie muszę chyba wspominać o tym, kim jest Taylor Swift. Jak wiecie bądź nie, jej ostatni album 1989 odniósł gigantyczny sukces w przemyśle muzycznym i jak widać piosenkarce wciąż mało! Mimo, że krążek promowały dwa hity jak Shake It Off czy Blank Space, panna Swift zdecydowała się na to, aby nagrać teledysk do czwartego już singla!

Selena podczas wywiadów pod koniec ubiegłego roku wspomniała o tym, że z płyty swojej przyjaciółki najbardziej lubi piosenkę Blank Space oraz Bad Blood. W sieci ukazały się właśnie plotki, jakoby nasza idolka miała pojawić się w teledysku Swift. Według sprawdzonych źródeł nagrania miałyby trwać do 13 kwietnia, a Selena wcieliłaby się w piosence w rolę agentki! Sprawdźcie informacje na ten temat poniżej.

Taylor Swift wykorzysta 17 sławnych znajomych w swoim nowym muzycznym video do piosenki „Bad Blood”, którego nagrywanie rozpocznie się dzisiaj w Los Angeles. Taylor zadzwoniła do swoich przyjaciół i kilka sławnych twarzy pojawi się w teledysku […] Nie zostało jeszcze potwierdzone, kto w nim wystąpi.

Jedno ze źródeł informacji o Taylor Swift podtrzymało tą plotkę, mówiąc, że Selena faktycznie wystąpi w teledysku i odegrałaby rolę agentki. Pamiętajmy jednak, że są to nadal niepotwierdzone informacje i wszystko może ulec jeszcze zmianie.

1. Większość występujących to mężczyźni
2. Selena Gomez pojawi się w teledysku
3. Taylor i Selena będą agentkami/szpiegami
4. Selena będzie przeciwko Taylor
1 thought on “Selena w teledysku u Taylor Swift do piosenki „Bad Blood”?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.