Selena sprzedaje swój dom w Teksasie!
Napisane dnia 23/09/2016 przez Berry | Skomentuj (0)

Jak może większość z Was pamięta, bądź też nie, panna Gomez w listopadzie ubiegłego roku zakupiła swój własny dom w rodzinnych stronach – w Teksasie. Dowiadujemy się niestety teraz, że Selena postanowiła sprzedać swoją posiadłość! Dzięki tej decyzji mamy możliwość dowiedzieć się więcej na temat posesji, która wystawiona została na sprzedaż za 3.5 miliona dolarów. Dom panny Gomez znajdował się na osiedlu Montserrat, w obszarze Fort Worth w Dallas. Budynek posiadał 5 pokoi, 7 łazienek i miał aż 930.516849 metrów kwadratowych! Dzięki wielu agencjom, które zajęły się sprzedaży mamy możliwość oglądania profesjonalnych zdjęć wnętrza jak i zewnętrznej strony domu. Zobaczcie!

» Dodaj Komentarz:

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Poznaj innych Selenators, korzystając z naszego czatu! W trakcie użytkowania prosimy o zachowanie pełnej kultury osobistej. Każdy użytkownik zachowujący się w niestosowny sposób, będzie natychmiast blokowany.

@selenagomez
Szablon wykonany przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby Selena-Gomez.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2010 - 2017 Selena-Gomez.pl