y

 

Opublikowano: 13/02/2014
Autor posta: Berry
Skomentuj wpis (0)
Selena Marie Gomez: Tatuaże

Tatuaże

Ta mała nutka to pierwszy tatuaż na jaki zdecydowała się nasza idolka. Mówi, że namówił ją do niego jej były chłopak – Justin Bieber oraz, że był z nią podczas jego robienia. Z początku mówiono, że jest to serce, jednak po bliższych zdjęciach można stwierdzić, że jest to nutka na prawym nadgarstku artystki.

Tatuaż na karku, to drugi tatuaż na jaki zdecydowała się nasza Selena. Symbolizuje on jej silną więź z matką. Przedstawia on rocznik jej narodzin po rzymsku. Został on wykonany 29 września 2012 roku w Nowym Jorku. W galerii możecie oglądać zdjęcia z wyprawy do studia.

„Jezus mnie umacnia” to trzeci tatuaż Seleny. Nikt nie wiedział o jego istnieniu dopóki nie ukazały się zdjęcia znad basenu, na których Selena pierwszy raz pokazała publicznie światu swoją nową dziarę. Jak sama mówiła, miała go już bardzo długo (miała go już podczas teledysku do „Come & Get It”). Pokazuje on jak bardzo wierząca jest nasza Selena. Cytat ten pochodzi z Biblii.

4 tatuaż na który zdecydowała się nasza idolka powstał 9 lipca 2014 w Nowym Jorku. Jest to napis „Najpierw kochaj siebie” w języku arabskim. Tatuażysta, który wykonywał tą dziarę tatuował np. Ritę Orę czy Rihannę. Nie wiemy, co kierowało Seleną podczas jego wykonywania, jednak resztę zdjęć możecie zobaczyć tutaj.

Selena postanowiła także wykonać sobie tatuaż z literką „G” za lewym uchem. Tatuaż ten jest dla jej młodszej siostry Gracie.

Tatuaż „X31” oznacza datę poznania jej najlepszej przyjaciółki – Ashley Cook. Obie dziewczyny posiadają w tym samym miejscu (udo) ten sam symbol.

Ten tatuaż Seleny to napis „Sunshine” na stopie. Jest dedykowany babci piosenkarki.

Na symbol „;” Selena zdecydowała się 9 kwietnia 2017 roku. Jest to projekt wsparcia oraz nadziei dla osób, które borykają się z depresją, myślami samobójczymi oraz uzależnieniami. Panna Gomez wykonała go niedługo po premierze serialu „13 Reasons Why” wraz z dwójką obsady: Tommy Dorfman i Alisha Boe.

@selenagomez