SELENA-GOMEZ.PL – Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji na temat Seleny Gomez
 

@selenagomez

13 Lut 2014
    Selena Marie Gomez: Tatuaże
   

Tatuaże

Ta mała nutka to pierwszy tatuaż na jaki zdecydowała się nasza idolka. Mówi, że namówił ją do niego jej były chłopak – Justin Bieber oraz, że był z nią podczas jego robienia. Z początku mówiono, że jest to serce, jednak po bliższych zdjęciach można stwierdzić, że jest to nutka na prawym nadgarstku artystki.

Tatuaż na karku, to drugi tatuaż na jaki zdecydowała się nasza Selena. Symbolizuje on jej silną więź z matką. Przedstawia on rocznik jej narodzin po rzymsku. Został on wykonany 29 września 2012 roku w Nowym Jorku. W galerii możecie oglądać zdjęcia z wyprawy do studia.

„Jezus mnie umacnia” to trzeci tatuaż Seleny. Nikt nie wiedział o jego istnieniu dopóki nie ukazały się zdjęcia znad basenu, na których Selena pierwszy raz pokazała publicznie światu swoją nową dziarę. Jak sama mówiła, miała go już bardzo długo (miała go już podczas teledysku do „Come & Get It”). Pokazuje on jak bardzo wierząca jest nasza Selena. Cytat ten pochodzi z Biblii.

4 tatuaż na który zdecydowała się nasza idolka powstał 9 lipca 2014 w Nowym Jorku. Jest to napis „Najpierw kochaj siebie” w języku arabskim. Tatuażysta, który wykonywał tą dziarę tatuował np. Ritę Orę czy Rihannę. Nie wiemy, co kierowało Seleną podczas jego wykonywania, jednak resztę zdjęć możecie zobaczyć tutaj.

Selena postanowiła także wykonać sobie tatuaż z literką „G” za lewym uchem. Tatuaż ten jest dla jej młodszej siostry Gracie.

Tatuaż „X31” oznacza datę poznania jednej z jej najlepszych przyjaciółek – Ashley Cook. Obie dziewczyny posiadają w tym samym miejscu (udo) ten sam symbol.

Ten tatuaż Seleny to napis „Sunshine” na stopie. Jest dedykowany babci piosenkarki.

Na symbol „;” Selena zdecydowała się 9 kwietnia 2017 roku. Jest to projekt wsparcia oraz nadziei dla osób, które borykają się z depresją, myślami samobójczymi oraz uzależnieniami. Panna Gomez wykonała go niedługo po premierze serialu „13 Reasons Why” wraz z dwójką obsady: Tommy Dorfman i Alisha Boe.

Pierwszy raz symbol krzyża na kostce Seleny można było zauważyć na premierze trzeciej części animacji „Hotel Transylwania”. Ten tatuaż wokalistki oznacza powagę jej wiary w Boga i jest oznaką miłości do Niego.

Na tatuaż z cyfrą „4” gwiazda zdecydowała się 17 sierpnia 2018 roku wraz z Raquelle Stevens, Courtney Barry oraz Ashley Cook. Symbolizuje on oraz cementuje więź z jej najbliższymi trzema przyjaciółkami. Decyzja na wykonanie tatuażu została podjęta spontanicznie. Informacją o nowym znaku wokalistka poinformowała fanów w poście na Instagramie.

Kolejny symbol na ciele artystki to odwrócona cyfra „1”. Ten tatuaż natomiast łączy tylko nią samą oraz jej najbliższą przyjaciółkę Courtney Barry. Piosenkarka zdradziła, że posiada owy tatuaż dzień po jego wykonaniu (18 sierpnia 2018 roku) w publikacji na Instagramie.

Najnowszy tatuaż wokalistki to literka „l” na tylnej części prawej łydki. Fani zauważyli go dzięki zdjęciom paparazzich z 31 grudnia 2018 roku. Jak dotąd piosenkarka nie skomentowała, co on oznacza. Spekuluje się, że ma związek z jej życiem prywatnym i chorobą przewlekłą – toczeń rumieniowaty – z łac. lupus – stąd też rzekomo „l” u Gomez.