y

 

Opublikowano: 11/04/2016
Autor posta: Faith
Skomentuj wpis (0)
Selena Marie Gomez: Dyskografia

Dyskografia

„Kiss And Tell”

 1. „Kiss And Tell”
 2. „I Won’t Apologize”
 3. „Falling Down”
 4. „I Promise You”
 5. „Crush”
 6. „Naturally”
 7. „The Way I Loved You”
 8. „More”
 9. „As A Blonde”
 10. „I Don’t Miss You At All”
 11. „Stop & Erase”
 12. „I Got U”
 13. „Tell Me Something I Don’t Know” (nowa wersja)

„Kiss And Tell” to debiutancki album zespołu Selena Gomez & The Scene, który swoją premierę miał 29 września 2009. Nad krążkiem pracowali (oprócz zespołu) między innymi Ted Bruner, Trey Vittetoe i Gina Schock. Na płycie znalazła się jedna piosenka całkowicie napisana przez Selenę, „I Won’t Apologize”, a także nowa wersja pierwszego singla „Tell Me Something I Don’t Know”, którego Selena nagrała mając zaledwie 15 lat. Jako, że Selena jest wielką fanką Fefe Dobson, na płycie znalazł się także cover jej piosenki „As A Blonde”, opowiadający o zmianie jej osobowości. Muzycznie, na płytę wpłynęła twórczość takich osób jak Lady Gaga, Demi Lovato czy Avril Lavigne. Selena w jednym z wywiadów powiedziała, że jej album ma być popowo-rockowy, a muzyka będzie zabawna i pełna energii. Pomimo tytułu, „Kiss And Tell” jest płytą, której teksty bezpośrednio nie dotyczą życia prywatnego Seleny. Jak mówi, właśnie dlatego napisała tylko jedną piosenkę na ten album. Ten album to zbiór piosenek z rodzaju pop-rock, electro-rock i dance, charakterystycznych dla synth-popu.

„Falling Down” to pierwszy singiel z albumu, który swoją premierę miał 21 sierpnia 2009 na antenie radia Disney, oddany do sprzedaży parę dni później, 29 sierpnia tylko w wybranych krajach. Premiera teledysku do utworu odbyła się także na antenie, tym razem programu Disney Channel, 28 sierpnia. Krytycy ocenili piosenkę dobrze, twierdząc, że Selena wciąż udowadnia, że ma talent i energię, która nie pasuje do żadnej innej sukcesywnej gwiazdy w stajni Disneya. Piosenka zdobyła 92. miejsce na liście Billboard Hot 100, 69. na kanadyjskiej liście Canadian Hot 100 i 15. na Billboard Japan Hot 100.

„Naturally” to drugi singiel z „Kiss And Tell”. Premierę swojego teledysku „zaliczył” 11 grudnia 2009 na Disney Channel. Singiel zadebiutował na 39. miejscu listy Billboard Hot 100, przesuwając się na 29. miejsce. Nieco wyżej, bo na 18. pozycji uplasował się na kanadyjskiej liście przebojów, a w Australii i Nowej Zelandii był kolejno, na 46. i 20. miejscu.

„A Year Without Rain”


Wersja podstawowa:

 1. „Round & Round”
 2. „A Year Without Rain”
 3. „Rock God”
 4. „Off The Chain”
 5. „Summer’s Not Hot”
 6. „Intuition”
 7. „Spotlight”
 8. „Ghost Of You”
 9. „Sick Of You”
 10. „Live Like There’s No Tomorrow”

Wersja deluxe:

 1. „Round & Round” (Dave Aude Radio Remix)
 2. „A Year Without Rain” (EK’s Future Classic Remix)
 3. „A Year Without Rain” (wersja hiszpańskojęzyczna)

„A Year Without Rain” to drugi studyjny album zespołu Selena Gomez & The Scene, który swoją premierę w wersji normalnej i deluxe ma 21 września 2010 w USA, a w Wielkiej Brytanii 4 października tego samego roku. Na płytą pracowali tacy producenci jak Kevin Rudolf, Toby Gad, Rock Mafia, Superspy i Dr. Luke. Selena podczas jednego z wywiadów wyznała, że ta płyta będzie inna od poprzedniej: „Myślę, że to poszliśmy w dobrym kierunku, więc ta płyta może całkowicie różnić się od poprzedniej. Mam nadzieję, że wydamy nowy singiel latem, ponieważ ta piosenka jest bardzo zabawną, letnią piosenką. Chcę ją wydać naprawdę wkrótce!” W wywiadzie dla MTV Selena powiedziała coś na temat tytułu nowego albumu: „Jak na razie, to jest tytuł naszego nowego albumu, to znaczy, myślę, że taki zostanie. Nasz album nosi nazwę A Year Without Rain. Jestem z niego (albumu) bardzo dumna, jest całkiem inny, pokazuje to, jak dorosłam w muzyce. Jestem bardzo podekscytowana. Nie mogę się doczekać!”

Oprócz piosenek, które zostały uznane za single, Selena uwielbia jeszcze inne piosenki, takie jak chociażby „Intuition” i „Rock God”. Utwór „Intuition” mówi o tym, że każda decyzja którą podejmujesz, każda decyzja o której myślisz „nie powinienem tego robić” powinna zostać przez ciebie jeszcze raz przemyślana, i powinieneś jednak zrobić to. Nie bać się podejmować decyzji. Selena kocha przesłanie tej piosenki.

„Round & Round” to pierwszy singiel promujący płytę, wydany 18 czerwca 2010, a udostępniony do sprzedaży cztery dni później. Video klip do tego utworu nagrywany był podczas wizyty Seleny w Budapeszcie, z premierą 20 czerwca. Piosenka zadebiutowała na 24. miejscu na liście Billboard Hot 100, 79. miejscu kanadyjskiej listy przebojów i 15. miejscu listy Billboard Digital Songs. Selena Gomez zapytana o to, czy piosenka „Round & Round” jest podobna do reszty piosenek z „A Year Without Rain” odpowiedziała: „Myślę, że tak i nie. To znaczy, „Round & Round” brzmi trochę jak inne piosenki z albumu, ale jednocześnie są na nim piosenki, które są całkowicie innego rodzaju i brzmienia. Nieco łagodniejszego brzmienia, niektóre trochę słodsze, a jeszcze inne bardziej rockowe. Na płycie znajdują się piosenki, które utrzymane są w różnych klimatach.”

„A Year Without Rain” to tytułowy, drugi singiel pochodzący z albumu. Teledysk do tej piosenki, który kręcony był na pustyni, ma swoją premierę 27 sierpnia 2010. W wywiadzie dla MTV Selena wyznała: „Właściwie to jest to jedna z moich ulubionych piosenek z płyty. Słuchając jej ma się od razu dobre samopoczucie, czuje się ten beat… Kocham ją!”

„Live Like There’s No Tomorrow” to kolejna piosenka zespołu z nadchodzącej płyty. Została wydana jako singiel na potrzeby promocji filmu z udziałem Seleny „Ramona i Beezus”. Znajduje się na oficjalnej ścieżce dźwiękowej do tego filmu.

When The Sun Goes Down

 1. „Love You Like A Love Song”
 2. „Bang Bang Bang”
 3. „Who Says”
 4. „We Own The Night”
 5. „Hit The Lights”
 6. „Whiplash”
 7. „When The Sun Goes Down”
 8. „My Dilemma”
 9. „That’s More Like It”
 10. „Outlaw”
 11. „Middle Of Nowhere”
 12. „Dices”

„When The Sun Goes Down” to trzeci album studyjny amerykańskiej grupy muzycznej Selena Gomez & the Scene. Wydawnictwo ukazało się 24 czerwca 2011 roku w Polsce, z kolei w Stanach Zjednoczonych nagrania ukazały się cztery dni później. Nagrania dotarły do 11. miejscu listy OLiS w Polsce. 19 października 2011 roku album uzyskał w Polsce status złotej płyty.

Premierę „When The Sun Goes Down” poprzedził singel „Who Says”. „Who Says” to piosenka wykonywana przez Selenę i amerykański zespół „The Scene”. Priscilla Renea napisała piosenkę wraz Emanuel’em Kiriakou, który wyprodukował właśnie ten utwór. Piosenka została wydana w marcu 2011 roku, jako główny singiel z trzeciego albumu zespołu „When The Sun Goes Down” (2011). Według panny Gomez, piosenka miała inspirować ludzi, a szczególnie tych zaangażowanych w cyberprzemoc. „Who Says” otrzymało generalnie pozytywne recenzje od krytyków, którzy docenili jego przesłanie. Piosenka znalazła się w pierwszej trzydziestce w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Nowej Zelandii. „Who Says” otrzymał certyfikat „Platinum” od „Recording Industry Association of America”. W 2009 roku zespół wydał swój debiutancki album „Kiss & Tell” i szybko uzupełniony został w 2010 o „A Year Without Rain„. Po wydaniu tego ostatniego krążka, panna Gomez powiedziała, że nie była w pośpiechu, aby wydać kolejny album, ale po odsłuchaniu „Who Says”, zdecydowała się wydać ją jako singiel. Gomez przesłuchaniu piosenki skomentowała ją: „Za każdym razem śpiewam tę piosenkę jak jest mi źle i czuję się już lepiej!” Mówiąc o przesłaniu utworu, panna Gomez powiedziała, że myślała o nim jako o mobbingu, o cyberprzemocy, ze wszystkimi negatywnościami, która jest w liceum, radzeniu sobie z rzeczami trudnymi. Teledysk został wyreżyserowany przez Chris’a Applebaum, a nakręcony w Los Angeles, Kalifornia, 12-13 lutego 2011 roku. Klip zaczyna się z od pany Gomez w czarnej sukience na sesji zdjęciowej, gdzie zaczyna śpiewać pierwszą zwrotkę. Następnie zdejmuje kolczyki i czarne buty na obcasie i wychodzi ze studia. Selena zostaje spostrzeżona, jak śpiewa podczas chodzenia boso po mieście podczas noszenia jej czarnych butów na obcasie w ręku, jadąc w taksówce. Ostatecznie idzie na obrzeża. W końcu wchodzi do publicznej toalety, zdejmuje czarną suknię i usuwa swój make-up. Po tym, panna Gomez idzie na plażę, gdzie jest obserwowana śpiewa z zespołem, w otoczeniu fanów. Film kończy się, gdy tłum biegnie do wody, a fale zmywają słowa „THE END” napisane w piasku. Piosenka nazywana jest hymnem Selenators.

Drugim singlem promującym ten album był wydany 7 czerwca „Bang, Bang, Bang”. Została ona napisana przez Meleni Smitha i Priscillę Hamilton. Piosenka została wydana wyłącznie na iTunes Store w dniu 7 czerwca 2011 roku. Selena stwierdziła, że ta piosenka jest najbardziej osobistą na płycie. Utwór wyposażony został w teksty skierowane ku dawnemu chłopakowi, jak bohaterka deklaruje, że jej nowy kochanek jest znacznie lepszy. Muzycznie utwór ma stylu muzyki  z la 80. Krytycy dali piosence pozytywne opinie, z kilkoma komplementami.

Trzecim singlem promującym płytę było  „Love You Like a Love Song”. „Love You Like a Love Song” to piosenka stworzona przez Antoninę Armato i Tima Jamesa na trzeci album studyjny amerykańskiego zespołu The Scene i panny Gomez o tytule: „When the Sun Goes Down”. Wyprodukowana została przez „Rock Mafię”. Utwór wydany został jako drugi singel promujący płytę. Piosenka dotarła do pierwszej pozycji w Rosji, pierwszej dziesiątki w Kanadzie, pierwszej dwudziestki w Norwegii i Belgii. Osiągnęła najwyższe pozycje w pierwszej pięćdziesiątce w wielu innych krajach i jest pierwszym singlem zespołu Selena Gomez & The Scene, który wszedł na łacińską listę „Latin Pop Songs”. W Stanach Zjednoczonych, RIAA przyznało singlowi status platynowej płyty, a w Australii złotej. Zajął on także 35 pozycję w notowaniu „Billboard Hot 100” i przebywał tam aż 38 tygodni. Teledysk towarzyszący piosence przedstawia Selenę, ubraną w różne kreację w kilku miejscach m.in. klubie karaoke, gdzie zaczyna się akcja teledysku, leżącą na fortepianie czy podczas jazdy samochodem. Wideoklip został wyreżyserowany Geremy’ego Jasper’a i Georgie’go Grevill’a, który wcześniej współpracował z zespołami Goldfrapp iFlorence and the Machine. W wideoklipie wystąpił Amerykanin meksykańskiego pochodzenia – Charan Andreas. Dzisiaj utwór zebrał ponad 400.000.000 wyświetleń, zdobywając 4 certyfikat VEVO. Jest to 3 piosenka Seleny, która to osiągnęła.

A ostatnim-czwartym singlem została piosenka „Hit The Lights”. „Hit The Lights” to piosenka stworzona przez Leaha Haywooda, Daniela Jamesa i Tony’ego Nilssona na trzeci album studyjny amerykańskiego zespołu Seleny i the Scene, „When the Sun Goes Down” (2011). Wyprodukowany przez Dreamlaba utwór został wydany jako trzeci singel promujący płytę dnia 20 stycznia 2012 roku. Jest to trzeci i ostatni singel z albumu „When the Sun Goes Down”. Piosenka spotkała się z pozytywnym przyjęciem przez krytyków muzycznych, którzy chwalili jej klubową atmosferę. Zadebiutowała na „Canadian Hot 100” na #93 pozycji. Teledysk do utworu został wydany w dniu 16 listopada 2011 roku. Ukazuje on artystkę i jej przyjaciół bawiących się na polu, potem w nocy i biegających po mieście. Piosenka została wysłana do stacji radiowych w USA 10 kwietnia.

Stars Dance

Wersja podstawowa:

 1. „Birthday”
 2. „Slow Down”
 3. „Stars Dance”
 4. „Like A Champion”
 5. „Come & Get It”
 6. „Forget Forever”
 7. „Save The Day”
 8. „B.E.A.T.”
 9. „Write Your Name”
 10. „Undercover”
 11. „Love Will Remember”

Wersja deluxe:

 1. „Nobody Does It Like You”
 2. „Music Feels Better”
 3. „Lover In Me”
 4. „I Like It That Way”

„Stars Dance” to czwarty studyjny album Seleny, tym razem bez zespołu the Scene. Premiera krążka w Polsce i USA odbyła się tego samego dnia 23 lipca 2013 roku, przez wytwórnię Hollywood Records. „Stars Dance” pokryło się złotem w Meksyku i Kanadzie, a w wielu krajach zajmowała wysokie miejsce w rankingach, w tym 28 państwa zadebiutował na 1 pierwszym miejscu. Na polskiej liście OLiS uzyskał 5 pozycję.

Pierwszym singlem promującym płytę jest „Come & Get It”. „Come & Get It” to piosenka nagrana przez pannę Gomez na pierwszym, solowym albumie studyjnym- „Stars Dance” (2013). Została ona wydana w dniu 7 kwietnia 2013 przez „Hollywood Records” jako singiel z wspomnianego albumu. To pierwsze, oficjalne wydanie poza jej byłym zespołem, czyli „Selena Gomez & The Scene”. Piosenka została napisana przez norweski zespół produkcyjny „Stargate”. „Come & Get It” oferuje zmianę stylu z poprzednich wydań naszej idolki i posiada elementy electropop’u i muzyki indyjskiej. Po jego wydaniu „Come & Get It” otrzymało generalnie pozytywne przyjęciem ze strony krytyków. Utwór został doceniony. Singiel stał się światowym sukcesem panny Gomez, sprzedając ponad trzy miliony egzemplarzy na całym świecie. W Stanach Zjednoczonych, stał się jej pierwszym hitem w pierwszej dziesiątce na liście „Billboard Hot 100”. Utwór otrzymał certyfikat za potrójną platynę w USA. Teledysk do „Come & Get It” został wydany w dniu 7 maja, i uzyskało ogólny pozytywny odbiór po jego premierze. Piosenka i jego film otrzymał kilka nagród i nominacji, w tym na „MTV Video Music Awards 2013”. Towarzyszący teledysk do „Come & Get It” wyreżyserował Anthony Mandler, częsty współpracownik Rihanny i Lany Del Rey. Wideo oferuje powracające tematy z klasycznymi elementami, czyli: powietrze, ziemia, ogień i woda. Selena opublikowała zwiastun filmu wideo w dniu 30 kwietnia, przedstawiający ją samą na dużym polu otoczonym kwiatami, patrzącą tęsknie na tajemniczego człowieka, pogrążającą się w rzece i wykonywującą choreograficzną rutynę taneczną z grupą tancerzy przed ogniem. Teledysk do utworu miał premierę w dniu 7 maja 2013 roku na MTV.

Drugim singlem jest natomiast „Slow Down”.  Po raz pierwszy został wydany 3 czerwca 2013 roku przez wytwórnię Hollywood Records, jako singel promocyjny. Ostatecznie, Gomez wydała go 13 sierpnia, jako pełnoprawny singel. Twórcami tekstu utworu są Lindy Robbins, Julia Michaels, Niles Hollowell-Dhar, David Kuncio i Freddy Wexler, natomiast jego produkcją zajęli się The Cataracs oraz David Kuncio. „Slow Down” pod względem muzycznym łączy w sobie przede wszystkim muzykę dance-pop i EDM. Utwór otrzymał mieszane recenzje od krytyków muzycznych; niektórzy chwalili jego chwytliwość i produkcję, a inni krytykowali wpływ EDM. Singel uzyskał umiarkowany sukces komercyjny na listach przebojów. Teledysk przedstawia piosenkarkę, która śpiewa podczas jazdy samochodem, na imprezie oraz ulicy w Paryżu. Wideo zostało wyreżyserowane przez Philipa Andelmana. Aby promować piosenkę Gomez wykonywała m.in. w Good Morning America, The Tonight Show with Jay Leno, Late Show with David Letterman i Surprise Surprise. Singiel był wykonywany na trasie Stars Dance Tour.

For You

 1. „The Heart Wants What It Wants”
 2. „Come & Get It”
 3. „Love You Like A Love Song”
 4. „Tell Me Something I Don’t Know”
 5. „Who Says”
 6. „My Dilemma 2.0”
 7. „Round & Round”
 8. „Forget Forever” (remix)
 9. „Slow Down”
 10. „A Year Without Rain” (remix)
 11. „Naturally” (remix)
 12.  „Mas”
 13. „Bidi Bidi Bom Bom”
 14. „Falling Down”
 15. „Do It”

Album „For You” to składanka wszystkich największych hitów piosenkarki, które powstały z udziałem wytwórni Hollywood Records. Na płycie znajdują się piosenki z poprzednich albumów, a także dwie nowe: „The Heart Wants What It Wants” i „Do It”. Światowa premiera krążka odbyła się 24 listopada. Album zadebiutował na 24. miejscu notowania Billboard 200. W pierwszym tygodniu sprzedaży zostało sprzedanych ponad 17 000 egzemplarzy.

Pierwszym i jedynym singlem promującym płytę jest „The Heart Wants What It Wants”. Utwór podbił listy przebojów, oraz serca fanów z wielu krajów, gdyż piosenka pokryła się licznymi certyfikatami w kilkunastu krajach. ‘‘The Heart Wants What It Wants’’ jest w zasięgu 5 certyfikatu VEVO. Utwór ten to jedyny singiel, który w ciągu 24 godzin znalazł się na szczycie trendów na Twitterze i utrzymał się tam przez kolejne 20.  Piosenka była również sukcesem komercyjnym, osiągając numer sześć w „Billboard Hot 100”, a także ze szczyt w „Top 40” w szesnastu krajach, w tym w Australii, Belgii, Kanady, Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii. Teledysk został nakręcony odcieniach czerni i bieli w Kalifornii. Aktor Shiloh Fernandez pojawia się w teledysku jak miłość panny Gomez. Brytyjska edycja „International Business Times” nazwała video „emocjonalnym”. Jeden z autorów tekstu bezpośrednie napisał, że film zawiera: „Bolesny, mocny i emocjonalny, otwarcie wizualny ból po stracie miłości”. W swoim pierwszym dniu w radiu o piosence usłyszało 10.061 mln słuchaczy.

„Revival”

Wersja podstawowa:

 1. „Revival”
 2. „Kill Em With Kindness”
 3. „Hands To Myself”
 4. „Same Old Love”
 5. „Sober”
 6. „Good For You” (feat. A$AP Rocky)
 7. „Camouflage”
 8. „Me & the Rhythm”
 9. „Survivors”
 10. „Body Heat”
 11. „Rise”

Wersja deluxe:

 1. „Me & My Girls”
 2. „Nobody”
 3. „Perfect”

Edycja międzynarodowa:

 1. „Outta My Hands” (Loco)
 2. „Cologne”

„Revival” to drugi solowy album studyjny Seleny. Drugi solowy album piosenkarki, który ukazał się we współpracy z wytwórnią Interscope Records. Krążek w pierwszym tygodniu sprzedał się w nakładzie 117 tysięcy kopii, zajmując tym samym #1 miejsce na liście Billboard 200. Nazwa płyty jak i data wydania została oficjalnie przedstawiona na Instagramie Gomez. Płyta zainspirowana jest pracą wielu artystów, zwłaszcza Christiny Aguilera, a także podróżą Gomez do Meksyku. Album jest odzwierciedleniem naszej idolki, dlatego jest tak rozchwytywany. Bez wątpienia możemy powiedzieć, że dzięki niemu stwierdziliśmy, że panna Gomez przerodziła się z disneyowskiej gwiazdki w prawdziwą gwiazdę muzyki pop i perłę wielkiego ekranu. Świetnym dowodem na to jest twierdzenie zawarte w krótkim artykule magazynu „Rolling Stone”, który jak warto przypomnieć ocenił krążek panny Gomez na 4 z 5 możliwych gwiazdek, podobnie jak album zespołu „One Direction”. Co więcej są to jedyne krążki tego pokolenia z taką oceną.

Pierwszy, można także stwierdzić, że i przełomowy singiel, rozpoczynający „Erę REVIVAL’’, mowa oczywiście o „Good For You’’ dosięgnął kolosalnego wyniku w sprzedaży. Piosenkę kupiono w trzech milionach kopii na całym globie, przez co stała się ona trzecim singlem panny Gomez, który to osiągnął. „Good For You’’ jako singiel okazał się idealnym kandydatem, mimo że początkowo miało to być „Same Old Love’’. Wokalistka twierdzi, że przez właśnie ten utwór chciała wyrazić swoją kobiecość oraz rzeczywiste „odrodzenie’’ nie tylko muzyczne, ale i to psychiczne, dlatego tego piosenka przyciągnęła tylu słuchaczy i koneserów dobrej muzyki w klimacie R&B. „Good For You’’ pokryło się licznym odznaczeniami, przez wyróżnia się na arenie muzycznej. Status „Złotej Płyty’’ należy do „Good For You’’ m. in. w: Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, natomiast „Platynową Płytą’’ pierwszy singiel z „REVIVAL’’ pokrył się m. in. na terenie: Brazylii (2 razy), Polsce, Australii (2 razy), Kandzie (2 razy), Danii. Wymieniać można wiele, chciałby także trzy certyfikaty VEVO (jeden za 100.000.000 odsłon), ponad 2 miliony łapek w górę na YouTube, liczne nominacje oraz wyróżnienia. Chociaż piosenka nie zdobyła żadnej nominacji do prestiżowych nagród Grammy, to i tak osiągnęła wiele, chociażby #5 miejsce na liście „Billboard Hot 100’’.

„Same Old Love” jako drugi singiel z płyty „Revival” był także strzałem w dziesiątkę. Piosenka została napisana przez Stargate („Come & Get It”), Benny Blanco („Diamonds”) oraz Charli XCX („Fancy”). Jako ciekawostkę dodam, że piosenka początkowo została napisana dla Rihanny. Oficjalnie utwór został puszczony w radio 97.1. W dniu premiery teledysku do utworu na serwisie Youtube zebrało się około miliona wyświetleń. „Same Old Love” pokrył się wiele razy platyną oraz złotem w kilkunastu krajach. Znalazł się również w czołówkach największych stacji radiowych oraz notowań internetowych i nie tylko. Niedawno natomiast, singiel zaokrąglił swoją liczbę sprzedanych kopii do 2.000.000! Piosenka znalazła się między innymi na szczycie notowania „Pop Radio”, oraz kilka razy w „Top 10” na Spotify. W tle możemy usłyszeć Charli XCX. Teledysk do utworu nagrany został w teatrze Palace w Los Angeles, podczas Revival Event.

Nie jest dla Was tajemnicą, że „Hands To Myself’’ jest świetną promocją dla „REVIVAL’’. Trzeci singiel z drugiego solowego albumu Seleny znacząco się wyróżnia od pozostałych singli ze względu na chociażby klip do utworu, który jest bardzo odważnym krokiem, jakiego nie spodziewali się fani, gdyż w teledysku Selena reklamuje nie tylko Beats, czy bieliznę Calvina Kleina, ale i sama pokazuje wiele ciała. Warto wspomnieć, że spoglądając na nowe statystki YouTube dotyczące „Hands To Myself’’, to 58% publiki to mężczyźni oraz 42% to kobiety. Utwór do tej pory w ponad 2,3 mln egzemplarzy na całym świecie, stając się 3 najlepiej sprzedającym się singlem z płyty. Piosenka ta pokryła się platyną w: Australii, Włoszech, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Nowej Zelandii, Szwecji (2 razy). Na terenie Wielkiej Brytanii zdobyła status „Srebrnej Płyty’’, a w: Wielkiej Brytanii, Włoszech, Danii, Australii, Nowej Zelandii, fani Seleny pokonali granicę 20.000 kopii i zdobyli „Złotą Płytę’’.

Czwarty singiel z „Ery Revival’’, „Kill Em With Kindness’’ zachwyca miliony słuchaczy na całym globie, o czym przekonują nas złote i srebrem statusy samego singla, ale i samej płyty. Utwór pokrył się złotem w: Stanach Zjednoczonych, Australii, Polsce, Brazylii, Włoszech, srebrem w Wielkiej Brytanii, oraz platyną w: Australii. Niewątpliwie wydanie tej piosenki, miała niemały oddźwięk na arenie międzynarodowej twórczości muzycznej, gdyż wiele artystów, czy artystek zostaje w tyle, jeśli chodzi o tak szybko uzyskiwane odznaczenia, co więcej „Kill Em With Kindness’’ w Wielkiej Brytanii zostało przebojem lata, w USA stało się najczęściej odtwarzaną piosenkarką w stacjach radiowych, w Niemczech utwór przybrał rolę motywującą dla zawodników na murawie, podczas kilkunastu meczów. Można by wiele wymieniać, ale warto dodać, że „Kill Em With Kindness’’ to jedyny utwór z „Revival’’, który bez zbędnych promocji osiągnął bardzo wiele.

@selenagomez