Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

26.02.20

Selena Gomez w ostatnim czasie stała się mniej aktywna na swoich social mediach oraz żadnym natrętnym fotografom nie udało się zauważyć piosenkarki na ulicach słonecznego Los Angeles. Ostatni raz piosenkarka została dostrzeżona 9 lutego, kiedy w deszczową pogodę wybrała się na siłownię w Hollywood, Kalifornia [sprawdź zdjęcia].

Panna Gomez zdecydowała jednak przerwać ciszę i na swoim oficjalnym Instagramie opublikowała zdjęcia z wyjazdu do Chicago w stanie Illinois. Gwiazda u boku swojej mamy, Mendy Teefey zwiedzała miasto, a także sfotografowała się obok „wielkiej fasolki” czyli wielkiej, publicznej rzeźby Cloud Gate, która kształtem przypomina właśnie fasolkę. „Mama i ja jesteśmy turystami. Robimy świetne zdjęcia. OH i poszłyśmy na CrimeCon! Kocham cię Chicago i fasolkę” – napisała pod opisem postu. Para kobiet udała się także w zeszły weekend na CrimeCon, czyli wydarzenie, które skupia się na rozwiązywaniu niewyjaśnionych morderstw bądź zaginionych osób. Selena Gomez i jej mama pomagały rozwiązać zagadkę Kurta Sova, który zaginął 23 października 1981 roku, a jego ciało zostało odnalezione pięć dni później w pobliskim wąwozie. Dostępne multimedia znajdują się już w galerii strony.

22 lutego: Selena Gomez wraz ze swoją mamą Mandy Teefey podczas CrimeCon w Chicago, Illinois

25 lutego: Selena Gomez na InstagramieWITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.