Selena Gomez weźmie udział w Big Slick Celebrity Weekend – SELENA-GOMEZ.PL

 

Selena Gomez weźmie udział w Big Slick Celebrity Weekend

Selena Gomez weźmie udział w Big Slick Celebrity Weekend

 

Filantropia Seleny Gomez. Dzisiaj, 3 czerwca organizatorzy wydarzenia, jaką jest Big Slick Celebrity Weekend potwierdzili, że artystka weźmie w nim udział. Fundusze zebrane podczas charytatywnej imprezy w dniach 7 i 8 czerwca zostaną przeznaczone na wsparcie dzieci chorujących na raka ze szpitala Szpitala Cancer Center w Kansas City, Missouri. Wokalistka ostatni raz na wspomnianym evencie pojawiła się w 2015 roku. Piosenkarka świetnie się bawiła między innymi w towarzystwie własnych fanów [sprawdź relacje – dzień 1 dzień 2]. Już w nadchodzący weekend u boku wykonawczyni „I Can’t Get Enough” pojawi się wiele gwiazd, w tym: Paul Rudd („Avengers: Koniec gry”), Olivia Wilde („Dr House”), Rob Riggle („W blasku nocy”), Eric Stonestreet („U progu sławy”), David Koechner („Dorwać Smarta”), Zachary Levi („Shazam!”), Dylan Baker („Układy”) i Becky Ann Baker („Dziewczyny”). Sprawdźcie szczegóły dotyczące Big Slick Celebrity Weekend 2019.

Plakat promocyjny

„Come and get it: Patrick Mahomes and Selena Gomez, together at Big Slick” – kansascity.com

Patrick Mahomes zaskoczył dzieci w Szpitalu Miłosierdzia i podarował mnóstwo prezentów. Wkrótce zrobi jeszcze więcej. Organizatorzy Big Slick Celebrity Weekend ogłosili w poniedziałek, że Mahomes, a także aktorka i gwiazda muzyki pop, Selena Gomez, dołączą do wydarzenia Szpitala Cancer Center.

Będzie to pierwszy występ Mahomesa na Big Slick. Gomez, który zagrała u boku Paula Rudda w filmie Netflixa „The Fundamentals of Caring”, jest powracającym gościem. Organizatorzy już w zeszłym miesiącu ogłosili 34 sławnych gości, takich jak Olivia Wilde, Zachary Levi i Heidi Gardner, Dylan Baker oraz Becky Ann Baker.

Wydarzenie Big Slick Celebrity Weekend oferują również wiele atrakcji.

Aukcja ciuchów online, trwająca od południa 3 czerwca do 20:30 8 czerwca zawiera takie gadżety, jak wstęp na plan „Brooklyn Nine–Nine”, Xbox podpisany przez obsadę „Spider–Man: Far From Home”.

Za minimalną darowiznę w wysokości 10$ możesz wejść do loterii, aby wygrać 2019 Tesla Model 3, który będzie wypełniony przedmiotami „Junk in the Trunk” ofiarowanymi przez gospodarzy Big Slick. Musisz wpłacić do 2 października. Szczegóły i licytacje, a także bilety na wszystkie imprezy Big Slick są dostępne na stronie bigslickkc.org.

Big Slick zebrało ponad 8 milionów dolarów od czasu rozpoczęcia w 2010 roku. Oprócz Rudda gospodarzami są: Jason Sudeikis, Rob Riggle, Eric Stonestreet i David Koechner. Publiczność jest zaproszona na to wydarzenie.

Gra w softball o 17:00 w piątek na stadionie Kauffmana. Każdy, kto ma bilet do Royals Vs. Gra Chicago White Sox o 19:15 tej nocy może przyjść wcześniej oglądać grę gwiazd.

Turniej bowlingowy w Pinstripes w centrum handlowym Prairiere w Overland Park w sobotę jest wyprzedany. Ale jest darmowa impreza blokowa od 9 rano do 2 po południu, która obejmuje przybycie czerwonego dywanu celebrytów około 9:30 rano.

Aukcja charytatywna, która jest wykorzystywana na mniejsze miejsce, jest już dostępna. Zaczyna się o 20:00.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.