Selena Gomez w sesji zdjęciowej kostiumów kąpielowych Krahs – SELENA-GOMEZ.PL


Selena Gomez w sesji zdjęciowej kostiumów kąpielowych Krahs

Selena Gomez w sesji zdjęciowej kostiumów kąpielowych Krahs

 

Jakiś czas temu informowałyśmy Was, że Selena Gomez oraz jej wieloletnia przyjaciółka – Theresa Marie Mingus mają w planach nowy, wspólny projekt [zobacz wpis]. Pojawiły się wtedy plotki, że projekt dotyczył będzie linii kostiumów kąpielowych, w których projekcję zaangażowała się także wokalistka. Plotki potwierdziły się i powstało specjalne, oficjalne konto na Instagramie, które promuje markę Krahs. Jak się okazuje, panna Gomez oprócz pomocy przy tworzeniu linii stała się także modelką i wzięła udział w specjalnej sesji zdjęciowej, która reklamuje kostiumy sygnowane jej nazwiskiem. Warto dodać, że zostały one zaprojektowane przez nią samą. Do naszej galerii trafiły zdjęcia z pierwszej sesji zdjęciowej dla Krahs. Koniecznie je sprawdźcie!

Selena Gomez x Krahs

„Selena Gomez Models High-Waisted Bikini She Designed to „Cover” Her Kidney Transplant Scar” – people.com

„Selena Gomez inspiruje w nowych strojach kąpielowych.

26–letnia aktorka i piosenkarka pozowała w ognistym bikini, które sama zaprojektowała, w celu wsparcia debiutu projektu najlepszej przyjaciółki, właścicielki Krahs Swim. Sprzedaż ruszy w czwartek, 2 maja.

Była asystentka Gomez, która stała się jej najlepszą przyjaciółką, Theresa Mingus, założyła stylową i nową markę strojów kąpielowych inspirowaną chęcią stworzenia strojów kąpielowych, które schlebiają kobietom we wszystkich kształtach i rozmiarach w przystępnej cenie (ceny wahają się od 39,99 do 69,99 dolarów). Aby uczcić to wydarzenie, Mingus wykorzystała Gomez do zaprojektowania trzech limitowanych edycji strojów do pływania o nazwie „Selena x Krahs Swim”, które obejmują głębokie bikini, jednoczęściowy i wysoki stan.

Gomez szczególnie chciała stworzyć bikini z wysokim stanem, aby zakryć bliznę po ostatnim przeszczepie nerki.

„Miałam naprawdę dobry czas na projektowanie” – powiedziała Gomez. „Dobrze się bawiłam projektując [kostiumy kąpielowe], to było zabawne. Jeden projektów to wysoki stan z paskiem. Miałam przeszczep nerki, lubię kostiumy kąpielowe, które w pewien sposób zakrywają gdzie to było [przeszczep nerki] i które sprawiają, że czuję się dobrze.”

„Każda kobieta chce czuć się seksowna. Każda kobieta chce czuć się pewna siebie i piękna” – mówi Mingus do Gomez podczas filmu, który sfilmowały razem. „Zdecydowanie chcę mieć wiele różnych strojów, aby każdy mógł je nosić”.

Gomez, która zna Mingus przez ostatnie pięć lat, jest wdzięczna za to, że pomogła „przejść przez najtrudniejsze punkty w jej życiu”. „Po prostu cieszę się, że ludzie cię poznają, ponieważ tak długo byłaś w moim życiu. Robisz to dla innych kobiet i robisz to jako bizneswoman, więc czuję się dumna” – dodała Gomez.”Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.