Selena Gomez w seksownej sesji zdjęciowej oraz rozmowie dla Interview Magazine!

Selena Gomez w seksownej sesji zdjęciowej oraz rozmowie dla Interview Magazine!

Selena Gomez pojawiła się na okładce nowego, wiosennego wydania magazynu Interview. Gwiazda miała okazję zdobić pierwszą stronę czasopisma już w 2011 roku [sprawdź]. Tym razem piosenkarka stanęła przed obiektywem Eliego Russell Linnetza w nowej, seksownej sesji zdjęciowej.

Gomez udzieliła także obszernego wywiadu, który przeprowadziła z nią jej znajoma z branży aktorskiej, Amy Schumer. Artystka wypowiedziała się o swoim zdrowiu, mamie, nowym albumie oraz nadchodzącej kolekcji kosmetyków „Rare Beauty”, która latem ma pojawić się w Ameryce Północnej na sklepowych półkach Sephory. Sprawdźcie koniecznie efekty sesji zdjęciowej oraz tłumaczenie wywiadu!

Amy Schumer: Co miałaś na śniadanie?
Selena Gomez: Chińskie jedzenie z wczoraj.

Ja też! Pierogi. To nie jest dobry sposób na zaczęcie dnia.
Miałam w planach iść później na zumbę, ale raczej się to nie wydarzy.

Słuchaj swojego ciała. Słucham mojego i każdego dnia mówi mi, żeby nie robić zumby. Chcę być bardzo ostrożna w tym wywiadzie, ponieważ jesteś pod lupą. Nawet jeśli zakaszlesz to trafi to do światowych informacji.
Smutne jest to, że nie pamiętam kiedy ostatnio tak nie było. To, co utrzymało mnie na powierzchni to myśl, że ewentualnie pojawi się ktoś inny – nie mam na myśli tego w zły sposób. Czasami przechodziłam przez ciężkie czasy w mojej karierze, a czasem jest to jak: „Teraz mogę mówić o takich rzeczach jak moja depresja i lęki, coś przez co przechodziłam i mogę mówić o tym otwarcie, ponieważ wierzę w szukanie pomocy”. To nie tak, że nie żyję swoim życiem.

Myślę, że mam około dziesięciu milionów obserwujących na Instagramie. Czego doświadczam, ty doświadczasz dziesięć lub dwadzieścia razy więcej. Co skłoniło cię do podzielenia się, przy tak dużej liczbie ludzi, wszystkimi osobistymi częściami twojego życia?
Moim zamiarem nigdy nie było stać się tabloidem. Kiedy więc coś takiego się wydarzyło, wymknęło się spod kontroli. A potem pomyślałam: „Zaczekaj, nic z tego nie jest prawdą”. Sposób w jaki media opisywały te rzeczy sprawił, że wszystko brzmiało źle, gdzie w rzeczywistości nie ma nic złego w tym, że musiałam zrobić sobie przerwę bądź że się zakochałam. Musiałam zacząć się otwierać, ponieważ ludzie mówili za mnie i mnie to niszczyło. Jestem młoda i zamierzam ciągle się zmieniać, nikt nie ma prawa mi mówić jak ma wyglądać moje życie.

Bardzo podobał mi się serial „13 Reasons Why”, którego jesteś producentem. Jest tutaj duże podobieństwo, ponieważ jesteś niesamowicie sławną osobą – lecz dla dziewczyny, która jest okłamywana i zastraszana w szkole, musi to być coś wielkiego.
To mnie frustruje. Czytałam w wiadomościach, że 11-letni chłopiec odebrał sobie życie, ponieważ dziewczyna zadzierała z nim przez Internet. Nie chcę żyć w świecie, w którym to się dzieje. Nie ma znaczenia, na jaką skalę.

Pomogłaś już wielu ludziom, szczególnie tym młodym w zrozumieniu ich własnych problemów psychicznych. Czujesz, że to jest twoje powołanie?
Nie wiem czy taka miała być moja rola, lecz kocham ludzi. Zależy mi na nich bardzo. Przeszłam przez wiele problemów medycznych i wiem, że mogę dotrzeć do ludzi, którzy zmagają się z czymś podobnym lub przechodzą przez straszne rzeczy – przeszczep organów, dializy, udanie się na leczenie. Ogromną częscią tego, dlaczego mam platformę [konta społecznościowe] jest pomaganie ludziom. Dlatego uważam, że nie mam nic przeciwko wielkości [w mediach społecznościowych]. To znaczy nie do końca mi to odpowiada, lecz wiem, że jest warto. Wiem, że sprawiam iż ktoś dzięki mnie dobrze się czuje, jest zrozumiany i słyszany. To ma dla mnie największą wartość.

Co byś chciała, aby ludzie wiedzieli o toczniu?
Pracowałam z Lupus Research Alliance przez kilka lat i zasadniczo istnieją różne rodzaje chorób autoimmunologicznych. Niektórzy ludzie z toczniem mają efekty fizyczne i są one bardziej zauważalne. Ja nie miałam pojęcia, że to mam. Nie było żadnych fizycznych oznak tego. Kiedy miałam 16 lat, moje ciśnienie krwi było na takim poziomie, że lekarze twierdzili iż powinnam dostać udaru. Zabrali mnie do szpitala, ponieważ nie mogli zrozumieć, dlaczego moje ciśnienie krwi jest tak wysokie. Niektórzy ludzie potrzebują z tego powodu przeszczepów i jest to coś, o czym się dużo nie mówi. Jestem niezmiernie zaszczycona, że jestem częścią tej społeczności i znajduję sposoby, które są bezpieczniejsze dla ludzi, aby uzyskać leczenie lub ułatwić szybsze wykrywanie.

Kocham twój nowy album. Słuchałam go ze swoim dzieckiem. Słucham go podczas treningu i to dla mnie interesujące, że można go zakwalifikować do muzyki pop, kiedy dotyczy on tak poważnych rzeczy. Jak to jest łączyć zamysł z gatunkiem?
Chciałam mieć pewność, szczególnie przy tym albumie, że każda piosenka będzie coś dla mnie znaczyć oraz że przedstawiać będzie historię, która mi się przytrafiła bądź w której wciąż trwam.

Piosenka „Lose You to Love Me” – myślę, że wiele osób odnosi się do tej dokładnej historii. Czy pamiętasz moment, w którym uświadomiłaś sobie jak wziąć się w garść?
Tak. Napisałam tę piosenkę na początku ubiegłego roku, kiedy właśnie skończyłam leczenie. To był moment, gdy wróciłam i byłam jak: „Jestem gotowa, aby iść do studia z ludźmi, którym ufam i zacząć pracować nad piosenkami.” Wokół było powietrze, w którym ludzie byli bardzo szczęśliwi, ponieważ to był czas, kiedy mogłam być w końcu sobą. Ale wtedy niekoniecznie tak to widziałam. Podczas pisania tego utworu mówiłam sobie, że musiałam uderzyć o dno, by zrozumieć iż miałam zasłonięte oczy.

To twój trzeci album numer jeden. Czy to nie jest dla ciebie zabawne?
To takie dziwne, że prawie nie przyszło mi do głowy. Moja mama jest jedną z najbardziej niesamowitych ludzi na świecie – wszystko jej przypisuję. Zawsze mi mówiła: „Jeśli nie dostałaś tej roli, to dlatego, że była przeznaczona dla kogoś innego i powinnaś być z tego powodu szczęśliwa. Twój czas przyjdzie”. Wychowała mnie na taką mentalność. Zaraz, jakie było pytanie?

Właśnie mówiłam o tym jakie to osiągnięcie mieć kilka albumów numer jeden.
To nie tak, że zapomniałam o moich dwóch poprzednich. Po prostu myślę, że nie siedzę i nie liczę wszystkiego.

Jako kobieta nie możesz się tym chwalić lub nie być pokorna. Lecz mężczyźni są do tego zachęcani. Krytycy naprawdę uwielbiają ten album. Czy czytasz opinie, które na ciebie w jakiś sposób wpływają?
Przeczytałam parę, ale to dlatego, że nie wydałam albumu przez pięć lat. Mój przyjaciel podesłał mi kilka dobrych opinii i było to niesamowite, ponieważ nie wszystkie moje albumy są postrzegane w ten sposób. Nie zrobiłam nic więcej w tym kierunku, bo wiem jak to na mnie działa. Wchodzenie w spiralę internetową? Nie mogę tego zrobić.

Mogę wziąć kawę, wsiąść do metra i może ktoś się ze mną przywita, lecz nigdy nie byłam oblegana. Lecz kiedy wychodzę do świata i mam jakąś komedię, która dopiero co wyszła, jestem w stanie poczuć tę energię na ulicy. Ten album naprawdę jest udany. Możesz się z tym utożsamić?
Jestem bardzo, ale to bardzo szczęśliwa. Czasami jest mi ciężko cieszyć się z samej siebie.

Dlaczego?
Nie wiem. Rozmawiałam o tym z kilkoma ludźmi.

Postaraj się to rozpracować.
Zrobię to, na pewno. Po prostu wydaje mi się, że jest we mnie coś co mówi: „Co będzie dalej?”. Mój umysł to pole bitwy.

Dla mnie chodzi o wykonanie całej pracy prowadzącej do danej rzeczy. Fajnie, jeśli ludziom się to podoba, ale naprawdę lubię wykonywać tę pracę. Wyglądasz również na kogoś, kto lubi wkładać pracę w coś więcej niż to, co nastąpi później.
Kiedy nagrywam album, czuję się bezpiecznie. Jestem w bańce i pracuję nad rzeczami, nad którymi mam pełną kontrolę. Lub jeśli jestem na planie, wszyscy jesteśmy trochę odizolowani. To zdecydowanie podoba mi się. A teraz, kiedy jest już dostępny [album], myślę, że było inaczej. Mam wrażenie, że zyskałam starszą publiczność z powodu „Lose You to Love Me”.

Miliony ludzi darzy cię tak wielką miłością, a kiedy ktoś cię spotka to widzi twoją dobroć, inteligencję i wrażliwość. Myślę, że ludzie się o ciebie martwią. Ja martwiłam się o ciebie. Czy powinniśmy się o ciebie martwić?
Nie. Przeszłam przez wiele ciężkich chwil i dzięki tym chwilom niezależnie czy je lubiłam czy nie, obraz mojego życia został namalowany. To było przerażające, ponieważ nie chciałam, żeby wpłynęło to na moją karierę.

Nie chciałaś, by wpłynęło to na twoją karierę? Twoje życie osobiste?
Tak. To wymknęło się spod kontroli, gdy byłam młoda. Myślę, że uświadomiło to ludziom iż w niektórych momentach byłam słaba i miałam kłopoty. Niektórzy po prostu starają się podnieść cię na duchu, a później pomóc upaść.

Nigdy nie byłam świadkiem jakiegoś sprzeciwu wobec twojej osoby. Kiedy mówisz o słabościach, nawet nie wiem o czym mówisz.
Chyba chodzi mi o to, że ludzie się o mnie martwią, bo w przeszłości miałam problemy. I to jest miłe, to prawda. Ale nic mi nie jest. Radzę sobie z tym, z czym mam do czynienia i jeśli mam wrażenie, że mam ciężki tydzień lub nie zamierzam czegoś robić, nie robię tego.

Kiedy patrzę na rzeczy, które osiągnęłaś, jestem bardzo zainspirowana. Wyprodukowałaś dokument „Living Undocumented”, a następnie wydałaś trochę muzyki w języku hiszpańskim. Dlaczego te dwie rzeczy są dla ciebie ważne?
Bardzo kocham muzykę, ale chcę opowiedzieć różne historie. Wiedziałam, że dostanę odwagi za zrobienie tej serii.

Poważnie?
No tak, ale chcę porozmawiać o ważnych sprawach. Chcę głupie pytania o rzeczy, o które nikt nie dba, by w końcu ich zaprzestano. Zadaj mi pytania dotyczące rzeczy, które są ważne.

Myślisz, że weźmiesz udział w wyborach prezydenckim?
Nie, nie planuję tego robić przez kolejne 30 lat. [Śmiech] Ale zachęcam jak najwięcej osób do głosowania. To jest coś, o czym ja i moi przyjaciele ciągle rozmawiamy. Będę w pełni na ziemi, zmuszając ludzi do głosowania.

Jakiś serial, który lubisz?
Kocham Succession.

Oglądałaś Cheer?
Nie, ale pamiętam jak mi mówiłaś, że powinnam.

Gdy ty i twoi znajomi macie ciężki czas, do czego tańczycie?
„I Don’t Fuck With You” od Big Seana. To jedna z najlepszych piosenek na świecie. Podczas śpiewania uwalnia wiele agresji. W ciemności czuje się bardzo terapeutycznie.

Uważasz, że jestem za stara, by nosić kolorową gumkę do włosów?
Amy, uważam, że nie jesteś za stara na cokolwiek.

Moja asystentka raz zostawiła tę gumkę, więc założyłam ją, spojrzałam w lustro i poczułam się smutna. Bądź ze mną szczera. Czy gdybyś zobaczyła moje zdjęcie w tej gumce, pomyślałabyś, że to smutne?
Po pierwsze, mam obsesję na twoim punkcie. Po drugie, nigdy bym tak nie pomyślała. Proszę, noś ją.

Niedługo wychodzi twoja linia kosmetyków. Jaki masz stosunek do makijażu?
Chciałam rozpocząć rozmowę na temat tego, jak możesz się czuć świetnie. Niekoniecznie chodzi o to, by te rzeczy sprawiały, że czujesz się piękny. Ludzie z mojego pokolenia mają całą tę presję, by wyglądać w ten określony sposób, a ja chciałam stworzyć linię, która trochę ją odciąży. W kampaniach używam prawdziwych ludzi. Mam 48 odcieni podkładu i korektora. Wszystko jest bardzo czyste i łatwe. Chciałam, żeby ludzie czuli się bezpiecznie.

Dobrze, a możesz stworzyć maskarę, która nie tworzy grudek na rzęsach?
Tak, zadbam o to.

Zrobisz to, proszę? Nie mogę żadnej takiej znaleźć. Czy Kid Cudi jest wysoki?
Myślę, że jest prawdopodobnie o trzy cale wyższy ode mnie [około 190cm]

Moja pamięć mówi mi, że ty nie jesteś zbyt wysoka.
Mam 165cm. Chyba tak średnio, czyż nie?

Nie chcę cię zawstydzać, lecz nie jesteś wysoka. Jaka jest twoja ulubiona przekąska, która sprawia, że nie czujesz się źle ze sobą?
Jabłka i masło orzechowe.

Czy mogę szybko coś ci zasugerować? Jeśli włożysz jedną łyżkę masła orzechowego, wymieszasz z trzema łyżkami jogurtu i zanurzysz w nim jabłko, zmieni to całe twoje życie. Twoim zadaniem może być pomoc w zdrowiu psychicznym, ale moim zadaniem jest dać ci wskazówkę o tej przekąsce.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.