Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

01.12.19

Strona internetowa The Richest, która jest wiodącym na świecie źródłem szokujących i intrygujących treści dotyczących celebrytów, pieniędzy czy wydarzeń globalnych opublikowała ranking „10 najbogatszych gwiazd Disneya 2019 roku”, biorąc pod uwagę lata od rozpoczęcia kariery w Disneyu do czasu obecnego. Wśród zestawienia nie mogło zabraknąć Seleny Gomez, która od 15 do 20 roku życia grała w najpopularniejszym serialu stacji – „The Wizards Of Waverly Place”. Sprawdźcie pełną listę poniżej.#1. Miley Cyrus ($160mln)
#2. Selena Gomez ($60mln)

„Selena Gomez jest jedną z najbardziej sukcesywnych gwiazd Disneya. Występując w „The Wizards of Waverly Place” oraz innych programach Disneya, Gomez miała już fanów w wieku 18 lat. Po wejściu do świata muzycznego, stała się ona gwiazdą popu, a Disneya pozostawiła w tyle.

W przeszłości Gomez została określona najpopularniejszą osobą na Instagramie. Do 2019 roku jej wartość wynosi ponad 60mln. dolarów, co czyni ją jedną z najbogatszych gwiazd Disneya roku.”

#3. Demi Lovato ($33mln)
#4. Hilary Duff ($25mln)
#5. Nick Jonas ($25mln)
#6. Zac Efron ($24mln)
#7. Joe Jonas ($18mln)
#8. Sabrina Carpenter ($3,6mln)
#9. Dove Cameron ($3mln)
#10. Emily Osment ($3mln)WITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.