Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

14.01.20

Selena Gomez pojawiła się wczorajszego poranka, 13 stycznia w programie „Live Kelly And Ryan”. Piosenkarka udzieliła krótkiego wywiadu, gdzie wypowiedziała się o swoim krótkim, noworocznym urlopie na Hawajach, o zabraniu swojej młodszej siostry Gracie na premierę bajki „Frozen 2” oraz o swoim nowym albumie „Rare”. Koniecznie sprawdźcie przetłumaczony wywiad z piosenkarką już poniżej.Rozmowa zaczyna się od przypomnienia, że Selena Gomez zabrała swoją młodszą siostrę Gracie na premierę bajki „Frozen 2”. Prezenterzy mówią, że wokalistka tym czynem wygrała nagrodę „najlepszej siostry”. „Teraz wydaje mi się, że oczekuje ode mnie więcej. Ona jest dla mnie wszystkim. Nie dodaję często z nią rzeczy, ale to wiele dla niej wiele znaczyło. Myślałam, że będzie się stresować, ale panowała nad tym, jak gdyby to był jej film”. Gomez dodaje także, że Gracie jest typem osoby dramatyzującej, zupełnie jak ona sama.Kolejny fragment dotyczy wyjazdu Seleny Gomez z przyjaciółmi na Hawaje, aby świętować Nowy Rok oraz zrelaksować się przed napiętym grafikiem z okazji wydania albumu „Rare”. Ryan Seacrest prosi, aby rozwiała wątpliwości i powiedziała co stało jej się na plaży. TMZ doniosło, że wokalistka została jednego dnia poparzona przez meduzę, przez co nie mogła samodzielnie chodzić. „To była pszczoła” – mówi zawstydzona. „Szłam po prostu plażą i tam była pszczoła. Każdy mówił, że to meduza, ale to była pszczoła.”
Ostatnie opublikowane wideo przedstawia rozmowę Seleny Gomez z prezenterami o jej hicie „Lose You To Love Me”. „Jestem wdzięczna, że to właśnie ta piosenka była moim pierwszym #1, bo znaczy dla mnie bardzo wiele. To dla mnie bardzo osobista piosenka. W końcu znalazłam się po drugiej stronie i musiałam to świętować z całym światem.”. Ryan mówi, że cały jej najnowszy album przedstawia prawdziwe życie i dodaje, że był z nią raz w studio i widział jakie emocje wkłada w tworzenie muzyki.

13 stycznia: Social media innych

13 stycznia: Opuszczając program „Live Kelly And Ryan” w Nowym Jorku

13 stycznia: Selena Gomez z fanami w Nowym Jorku
WITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.