Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

15.09.19

Selena Gomez po filantropijnym wieczorze spędzonym w towarzystwie ambasadorów z całego świata, którzy zajmują się szerzeniem świadomość o chorobach psychicznych [sprawdź wpis], postanowiła przenocować w Bostonie, Massachusetts, by następnego dnia udać się na zakupy i zwiedzanie miasta. Artystka wybrała się właśnie tam ze swoimi przyjaciółkami – Caroline Franklin, Raquelle Stevens i Ashley Cook, co udało się uchwycić fance [sprawdź zdjęcie]. Gwiazda w luźnych ubraniach i skórzanej kurtce została przyłapana na ulicy Newbury w dzielnicy Back Bay. Newbury Street to miejsce znane z wielu sklepów i restauracji, nic zatem dziwnego, że Gomez zdecydowała się na shopping właśnie tam. Artystka, gdy opuszczała Zarę, spotkała grupkę swoich sympatyków, którym nie odmówiła wspólnych zdjęć. Piosenkarka udała się później do restauracji, gdzie kolejny raz została spostrzeżona przez fana. „Selena faktycznie zatrzymała się, by ze mną rozmawiać, wchodząc do samochodu i wyjrzała przez okno, żeby pomachać ludziom. jest najmilszym człowiekiem na świecie. Brak mi słów” – napisała jedna z fanek po spotkaniu artystki. Obejrzyjcie najnowsze fotografie z Bostonu w naszej galerii.

Selena Gomez z fanami na ulicy Newbury i w restauracji w Bostonie, Massachusetts – 14 września

 

Caroline Franklin, przyjaciółka Seleny Gomez na Instagram Stories – 14 września

Caroline Franklin, przyjaciółka Seleny Gomez na Instagram Stories: „Jestem bardzo dumna z @selenagomez za podzielnie się swoją historią o zdrowiu psychicznym. To temat, który każdy powinien zagłębić!”

Social media innych – 15 września

Nagrania: 1224 WITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.