Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

31.08.18

 

Oczekujący na premierę najnowszy film Woody’ego Allena„A Rainy Day In New York” – prawdopodobnie nigdy nie trafi do kin. Amazon Studios zadecydowało o „zamrożeniu” projektu na czas nieokreślony. Nowy film Woody’ego Allena, z Timothéem Chalametem, Seleną Gomez i Judem Law w obsadzie zaskoczył miliony, gdy tylko rozpoczęły się zdjęcia. „A Rainy Day In New York” miał mieć premierę jeszcze w tym roku. Teraz Amazon Studios postanowiło wstrzymać się z dystrybucją, potwierdzając, że „data premiery nie została jeszcze ustalona”. Wszystko wskazuje na to, że kosztujący 25 mln dolarów film Allena nie trafi do kin. W środę do sieci wyciekła informacja, że Woody Allen robi także przerwę w karierze po raz pierwszy od 45 lat. Reżyser, który zwykł kręcić jeden film rocznie, nie ma w planach żadnego tytułu na 2019 rok. Media spekulują, że powodem mogą być problemy z finansowaniem projektów, będące pokłosiem ciążących na Allenie oskarżeń o molestowanie seksualne. Od Allena odwracają się także aktorzy. Wśród nich są między innymi Timothée Chalamet i Selena Gomez, którzy zagrali w „A Rainy Day In New York”. Gwiazdy zdecydowały się przekazać honorarium za występ w filmie na rzecz ruchu Time’s Up wspierającego ofiary przemocy seksualnej, o czym poinformował magazyn „W”.  Inni aktorzy i aktorki, w tym Greta Gerwig, Michael Caine i Ellen Page, nie zamierzają już nigdy pracować z Allenem. Do niedawna Allen miał reputację reżysera, u którego gwiazdy są w stanie zagrać za zaniżone stawki. Jego filmy zdobyły w sumie siedem aktorskich Oscarów. Sam reżyser ma na koncie cztery złote statuetki. Teraz obserwatorzy zastanawiają się, czy „przerwa w karierze” nie okaże się permanentna.

Woody Allen’s Timothée Chalamet–Selena Gomez Movie May Never Come Out – wmagazine.com

Wydaje się, że jest to bardzo słoneczny dzień w Nowym Jorku i prawdopodobnie nie powinny pojawić się chmury na czyimkolwiek niebie, ale najnowszy film – „A Rainy Day In New York” został odłożony na czas nieokreślony przez Amazon pomimo popularności młodych gwiazd w obsadzie tj. Selena Gomez i Timothée Chalamet. Wiadomości pochodzą z zarzutów, które miały miejsce w 1992 roku, kiedy Allen dokonał się ataku seksualnego na swoją 7–letnią adoptowaną córkę, Dylan Farrow, która ponownie pojawiła się w publicznej dyskusji  pośród ruchu #MeToo. Pojawia się także w wiadomościach, że Allen nie planuje w najbliższym czasie nakręcić kolejnego filmu.

Chociaż sprawa była wtedy bardzo skąpa, nie spowolniła kariery Allena w latach dziewięćdziesiątych. Kontynuował wydawanie jednego filmu rocznie, każdego roku, tak jak zawsze. Hollywood nie stanęło mu na drodze. Co się zmieniło?

Cóż, publiczność po prostu nie wydaje się zainteresowana widzeniem czegoś złego w mężczyźnie i słusznie. Hollywood zdecydowało teraz jednak, że być może jego czas się skończył.

W zeszłym roku Amazon wciąż jednak był zdecydowany wypuścić „Wonder Wheel” – film z udziałem Kate Winslet i Justina Timberlake’a, ale ten film zarobił tylko 15,4 mln dolarów, około 10 mln dolarów poniżej jego budżetu i jest to najniższy zarobek filmu Allena w ciągu 15 lat.

Niezręcznie i nieco nietypowo dla filmu Allena, produkcja „A Rainy Day In New York” zwróciła uwagę mediów. W filmie występuje Selena Gomez – kobieta z najpopularniejszym kontem na Instagramie i Timothée Chalamet – nowy, zdolny chłopak i kochany przez każdego z nas (no, przynajmniej do czasu pojawienia się Noaha Centineo). Zdjęcia pary całujących się na planie pobudziły Internet. Elle Fanning, Jude Law, Suki Waterhouse, Rebecca Hall i Diego Luna zagrały w tej produkcji.

Poza sytuacją Allena, fragmenty fabuły, które wyciekły również wywoływały obawy. Prawnik podobno flirtuje z postacią Elle Fanning, która jest piętnastoletnią dziewczyną udającą 21–latkę. Relacje między starszymi mężczyznami i młodszymi kobietami są ciągłymi tropami w filmografii Allena, w tym postaci żeńskich w wieku poniżej 18 lat.

Poza oczywistymi problemami, nadal będą tacy, którzy będą płakać, że po prostu chcą zobaczyć na ekranie Chalameta i Gomez.

Rzeczywistość jest taka, że film prawdopodobnie nie przynosi wielkich strat w kinematografii. Kariera Allena zawsze była taka, która gromadziła ilość, a jedynie okazjonalne uderzała zapierającą fabułą. W ostatnich latach nabrał także nawyk wydawania leniwych, krytycznie odrażających filmów z udziałem młodych hollywoodzkich talentów.

Istnieje naprawdę duża szansa, że  „A Rainy Day In New York” będzie podobnym niewypałem, a większość zaangażowanych aktorów umyła już ręce projektowi.

Chalamet, Gomez i Hall przekazali wszystkie swoje wynagrodzenia za udział w filmie na cele charytatywne, między innymi na na rzecz ruchu Time’s Up wspierającego ofiary przemocy seksualnej.WITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.