Selena Gomez pozwoli przejąć aktywistom swojego Instagrama, by wspierać Black Lives Matter

Selena Gomez pozwoli przejąć aktywistom swojego Instagrama, by wspierać Black Lives Matter

Na terenie Stanów Zjednoczonych i innych krajów trwają obecnie protesty, które powstały po tym, jak jeden z policjantów na oczach innych ludzi zamordował czarnoskórego mężczyznę, George’a Floyd.

Artystka poprzez swoje media społecznościowe chce zachęcić swoich obserwujących i fanów do podejmowania różnego rodzaju akcji, w tym podpisywanie petycji, wpłacanie pieniędzy na specjalne zbiórki czy namawianie do rozmów z rodziną i bliskimi o tym, jak bardzo poważny problem rasizmu występuje w USA.

„Ostatnie 24 godziny spędziłam na próbach przetworzenia tego wszystkiego. Nic, co ktoś mówi, nie może cofnąć tego, co się stało. Ale wszyscy możemy i musimy upewnić się, że podejmiemy działania. Zbyt wiele czarnych istnień było nam odbieranych przez zbyt długo.”

Selena Gomez za pośrednictwem swojego konta na Instagramie zdradziła obserwującym, że w najbliższym czasie jej profil przejmą wpływowi aktywiści, którzy będą edukować ludzi na temat ruchu Black Lives Matter i nie tylko.

„W ostatnim czasie starałam się dowiedzieć jak najbardziej odpowiednich rzeczy o tym, w jaki sposób powiedzieć światu o tym ważnym w historii momencie. Po zastanowieniu się, jak najlepiej korzystać z moich mediów społecznościowych, zdecydowałam, że wszyscy musimy usłyszeć więcej od czarnych głosów. W ciągu najbliższych kilku dni będę wyróżniać wpływowych liderów i dam im szansę na przejęcie mojego Instagrama, aby mogli rozmawiać bezpośrednio z nami wszystkimi. Wszyscy mamy obowiązek działać lepiej i możemy zacząć od słuchania z otwartym sercem i umysłem.”Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.