Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

11.06.19

Od ostatniego albumu Seleny Gomez minęły 4 lata. Jej ostatni krążek #1 w USA – „Revival”, został wydany 9 października 2015 roku. Od tego czasu piosenkarka zwodzi swoich fanów wydaniem jego następcy, a zarazem rozpieszcza ich pojedynczymi, niezależnymi kolaboracjami z innymi artystami jak np. Kygo („It Ain’t Me”), Marshmello („Wolves”) czy ostatni, gorący hit („Taki Taki”) z udziałem DJ Snake’a, Ozuny oraz Cardi B. Mimo udzielania jakichkolwiek, rzetelnych informacji o nadchodzącym albumie od Seleny Gomez brakuje, to ona sama wielokrotnie zdradzała inne, drobne szczegóły. Wyznała, że najbardziej z nowej produkcji lubi utwór „Rare”, a parę dni temu podczas wydarzenia Big Slick 2019 zdradziła, że utwór „Grateful” znajdzie się na jej płycie, a dodatkowo opisała go jako najbardziej inspirującą ją piosenkę obecnie [sprawdź wpis]. „Jest podobna [piosenka „Grateful”] do mojej poprzedniej piosenki „Who Says”” – przyznała. Fani po tych słowach jeszcze bardziej stali się ciekawscy i rozpoczęły się spekulacje, że gwiazda już niedługo ogłosi następcę „Revival”. Wczorajszego wieczora odbyła się premiera filmu „The Dead Don’t Die” w Nowym Jorku, na której obecna była i nasza idolka [sprawdź relację]. To własnie tego wieczora powiedziała otwarcie coś, na co czekał każdy fan przez ponad 4 lata! Artystka wyznała, że jej nadchodzący album po wielu latach został wreszcie skończony. Obecnie pozostaje nam czekać na więcej informacji, które – miejmy nadzieję, Selena Gomez ogłosi w najbliższym czasie.


Selena Gomez: „Mogę powiedzieć, że jest wreszcie skończony [nowy album]. Muszę jedynie wprowadzić tam moje drobne zmiany. Jestem tym podekscytowana,a może bardziej mi ulżyło.”WITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.