Selena Gomez pojawi się w „Tonight Show with Jimmy Fallon”! – SELENA-GOMEZ.PL


Selena Gomez pojawi się w „Tonight Show with Jimmy Fallon”!

Selena Gomez pojawi się w „Tonight Show with Jimmy Fallon”!

 

Selena Gomez pojawi się w talk–show pierwszy raz od lat. Artystka powraca do świata telewizji w dobrym stylu już 11 czerwca, kiedy to zjawi się w popularnym programie „Tonight Show Starring Jimmy Fallon” stacji NBC, której siedziba mieści się w Nowym Jorku. Jest to amerykański wieczorny talk–show prowadzony przez Jimmy’ego Fallona. Spektakl rozpoczyna się monologiem gospodarza, a następnie komediowymi grami, kończąc się na wywiadach z gośćmi i występach muzycznych. „Tonight Show Starring Jimmy Fallon” został nominowany do dziewięciu nagród Primetime Emmy, wygrywając dwie. Wokalistka miała okazję zjawić się w programie już kilka razy. Ostatnio spotkała się z Fallonem w 2015 roku, kiedy promowała swój album „Revival”. Podczas wywiadu gospodarz programu i wokalistka lipsync do ówcześnie jej najnowszego singla – „Same Old Love”. Artystka zaśpiewała wtedy także ową piosenkę na żywo [obejrzyj występ]. 11 czerwca za to odwiedzi studio, by promować film „The Dead Don’t Die” z jej udziałem, którego premiera odbędzie się 14 czerwca.

„Selena Gomez Scheduled For June 11 „Tonight Show Starring Jimmy Fallon”” – headlineplanet.com

Gomez opowie o swoim nowym filmie „The Dead Don’t Die”.

W przeddzień swojego nadchodzącego wywiadu „Live With Kelly & Ryan” Selena Gomez przeprowadzi nocny wywiad w talk–show [sprawdź szczegóły].

NBC potwierdza Selenę Gomez na 11 czerwca w „Tonight Show with Jimmy Fallon”. Gomez po gościnnym udziale w „The Dead Don’t Die” udzieli wywiadu. W odcinku odbędzie się również czat z Elaine Welteroth oraz występ GoldLink z udziałem Maleka Berry.

Oficjalni goście NBC „Tonight Show” są następujące: wtorek, 4 czerwca: goście z Puerto Rico to Lin–Manuel Miranda i występ obsady „Hamiltona”, José Andrés, goście muzyczni: Bad Bunny, José Feliciano i Ozuna, środa, 5 czerwca: goście to Kevin Hart, Beanie Feldstein i gość muzyczny Mabel, czwartek, 6 czerwca: goście to Alexander Skarsgård, Sebastian Stan i gość muzyczny Fontaines, piątek, 7 czerwca: goście to Dana Carvey, Emily Ratajkowski i gość Chloe Hilliard, poniedziałek, 10 czerwca: goście to Shailene Woodley, Brian Tyree Henry i gość muzyczny The National, wtorek, 11 czerwca: lista gości obejmuje Selenę Gomez, Elaine Welteroth i gościa muzycznego GoldLink ft. Maleek Berry.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.