Selena Gomez podczas wirtualnego pożegnania maturzystów na Facebooku

Selena Gomez podczas wirtualnego pożegnania maturzystów na Facebooku

Selena Gomez dołączyła do szerokiego grona gwiazd jak Cardi B, Amy Schumer, Emily Ratajkowski czy Tori Kelly, by razem z nimi pożegnać wirtualnie maturzystów z USA i Kanady, którzy z powodu panującej epidemii nie są w stanie uczestniczyć w normalnej ceremonii ukończenia szkoły.

Wydarzenie #Graduation2020 odbywało się za pośrednictwem aplikacji Facebook oraz Instagram, gdzie każda z zaproszonych osób mogła w krótkim nagraniu przekazać słowa otuchy dla nowych absolwentów.

„Kiedy ludzie pytają mnie, czy jest coś, co powiedziałabym młodszej wersji siebie, zawsze mówiłam: „Idź i zrób to”. Wszyscy pracowaliście niesamowicie ciężko, aby dojść do tego punktu i wiem, że nie jest to dokładnie tak, jak moglibyście sobie wyobrazić ukończenie szkoły. Chcę przez to powiedzieć, że nie ma nic złego w tym, że nie wiecie jeszcze co chcecie robić przez resztę swojego życia. Jest to podróż do znalezienia swojego kierunku lub pasji, więc nie denerwujcie się błędami i niepowodzeniami, jakie przytrafiają się nam wszystkim. Jak powiedziała niesamowita Oprah: „Nie stajesz się tym czym chcesz, lecz stajesz się tym, w co wierzysz” i myślę, że to rezonuje tak, że jeśli nie wierzysz w samego siebie, nie oczekuj, że inni uwierzą w twoje umiejętności. Mam nadzieję, że wiecie, kiedy dozwolone są większe spotkania, wszyscy mogą się spotkać i świętować ważne osiągnięcie, ale do tego czasu zachowajcie bezpieczeństwo, pozostańcie w kontakcie z przyjaciółmi i bliskimi oraz gratulacje za nowy etap w życiu.”Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.