Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

03.10.19

Selena Gomez była obecna przy produkcji kultowego już serialu „13 Reasons Why”, który poruszał problemy z jakimi borykają się nastolatkowie. Teraz zapowiada serial dokumentalny, w którym bohaterami są imigranci. W tworzonym przez nią projekcie udział wzięło osiem rodzin. Dlaczego  artystka zdecydowała się poruszyć taką tematykę? „Zdecydowałam się na produkcję dokumentu „Living Undocumented”, ponieważ w ciągu ostatnich kilku lat słowo imigrant najwyraźniej nabrało negatywny wydźwięk. Mam nadzieję, że serial może rzucić światło na to, jak to jest żyć w tym kraju jako nieudokumentowany imigrant. To opowieści z pierwszej ręki, od odważnych ludzi, którzy postanowili podzielić się swoimi historiami” – powiedziała piosenkarka dla „The Hollywood Reporter”. Serial jest dostępny na platformie Netflix od 2 października. Selena Gomez jest producentem wykonawczym, dlatego też odbyła się uroczysta premiera dokumentu w siedzibie Netflixa w Los Angeles, Kalifornia. Podczas eventu pojawiły się takie sławy jak: Giacomo Gianniotti, Guillermo Díaz, Keith L. Williams, Jason Genao, Jessica Marie Garcia Diego Tinoco i Logan Shroyer. Gomez świetnie prezentowała się podczas premiery. Najnowsze fotografie znajdziecie w galerii naszej strony.

Selena Gomez podczas premiery serialu „Living Undocumented” w siedzibie Netflixa w Los Angeles, Kalifornia – 2 października


Selena Gomez podczas premiery serialu „Living Undocumented” w siedzibie Netflixa w Los Angeles, Kalifornia – zdjęcia z fanami – 2 października

Selena Gomez na Instagramie – 3 października

Selena Gomez na Instagramie: „Taki zaszczyt podzielić się tym projektem z rodziną i przyjaciółmi zeszłej nocy i przedstawić ich niesamowitym, odważnym ludziom, którzy podzielili się swoimi historiami w filmie dokumentalnym Jestem wdzięczna za udział w rozpowszechnianiu tego na świecie.❤️ @netflix #livingundocumented,.”

Social media innych – 3 października
WITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.