Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

07.02.20

Wczorajszego wieczora, 6 lutego w dzielnicy West Hollywood w Los Angeles odbyła się szósta edycja corocznego bankietu jakim jest wydarzenie 2020 Hollywood Beauty Awards. Selena Gomez bez jakiejkolwiek zapowiedzi pojawiła się na miejscu, aby wspierać dumnie sztab ludzi, którzy pracują z nią na co dzień, czyli makijażysta Hung Vanngo, stylistka fryzur Marissa Marino oraz stylistka Kate Young.

Piosenkarka pozowała do zdjęć na dywanie w sukience od Patou, szpilkach Aquazurra oraz biżuterii od Roberto Coin. W naszej galerii znajdziecie już zdjęcia z przybycia na dywan, a także prywatne multimedia opublikowane przez gwiazdę oraz jej Glam Squad.

6 lutego: W drodze na 2020 Hollywood Beauty Awards w West Hollywood, Kalifornia

6 lutego: 2020 Hollywood Beauty Awards w West Hollywood, Kalifornia – dywan

6 lutego: 2020 Hollywood Beauty Awards w West Hollywood, Kalifornia – kulisy

6 lutego: Social media Seleny Gomez

6 lutego: Social media innychWITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.