Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

26.06.19

Selena Gomez nie zapomina o swoich fanach, mimo że nie jest aktywna w social mediach i nie jest widywana często publicznie. Artystkę pochłonęła praca w organizacji A21, która zajmuje się przeciwdziałaniem handlem ludźmi [sprawdź wpis], dopracowywaniem albumu, soundtracku do kolejnego sezonu serialu „13 Reasons Why”, który produkuje wykonawczo oraz ambasadorstwem trzech prężnych marek – Coach, Puma i Krahs. Piosenkarka zdecydowanie zwolniła tempo, gdy jej choroba – toczeń rumieniowaty nie pozwolił jej dokończyć trasy Revival Tour w 2016. Od tamtej pory jej życie prywatne obrało inny tor, gdy udała się na terapię, a następnie przeszła inwazyjny zabieg przeszczepu nerki latem 2017 roku, którą otrzymała od swojej przyjaciółki – Franci Raisy [sprawdź szczegóły]. Teraz czuje się już znacznie lepiej i skontaktowała się z Annie McMahon, która przeszła niedawno także przeszczep aż dwóch nerek. Wokalistka wsparła ją, rozmawiając przez FaceTime. Dziewczyna opisała jej rozmowę z gwiazdą na Instagramie, a także zdjęciem przesłanym przez gwiazdę.

Rozmowa z fanką przez FaceTime – czerwiec 2019

Annie McMahon, fanka Seleny Gomez via Instagram: „Kilka dni temu miałam absolutną przyjemność rozmawiać przez FaceTime z @selenagomez. Oczywiście byłam zdenerwowana, ponieważ nigdy nie rozmawiałam z nikim znanym poza @taylorswift. Jak tylko zaczęłyśmy rozmawiać, rozmowa była łatwa. Mogłyśmy odnieść się do przeszczepu, ale [też] ogólnie do życia i tego, w jaki sposób nasi przyjaciele pomagają nam to przejść. Jesteśmy czymś więcej niż naszymi „przeszczepami”. Lubimy robić makijaż, relaksować się na kanapie z przyjaciółmi i być sobą. Cieszymy się tymi wspomnieniami z naszymi przyjaciółmi, ponieważ wiemy, że życie jest cenne. Opowiedziała mi o tym, że wkrótce pojawi się nowa muzyka. Ja i moi przyjaciele nalegaliśmy, żebyśmy byli na jej następnym koncercie. Myślę, że mogła powiedzieć, że martwiła się, że nie mogłabym na nim być. Była tak pełna współczucia i powiedziała mi, że nawet wpadnie i odpocznie na kanapie jak wszyscy nasi przyjaciele. Wysłała mi makijaż następnego dnia, zainspirowany rozmową, którą miałyśmy. Selena [Gomez] jest inspiracją i sprawiła, że jestem taka szczęśliwa. Nie mogę się doczekać spotkania z nią!!!!”WITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.