Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

22.03.15


Pojawiły się właśnie informacje, jakoby w sobotni wieczór nasza idolka zjawiła się planie nowego teledysku w Los Angeles. Plotka zapoczątkowała się mailem wysłanym przez DreamworksTV, którzy zajmują się reżyserią videoklipów. Niestety póki co nie mamy pewności, czy informacja faktycznie jest zgodna z prawdą oraz nie wiemy, czego owy teledysk mógłby dotyczyć.


Nazywamy się Mandy i Monica i będziemy zajmować się nagrywaniem w DreamworksTV z Seleną Gomez jutro! Jesteśmy podekscytowani spotkaniem was wszystkich.

Jedna z fanek, która nie do końca zrozumiała wiadomość, postanowiła raz jeszcze spytać dokładniej o całe zamieszanie, które wybuchło wśród fanów młodej artystki.


To będzie sesja zdjęciowa? Przykro mi, ale nie jestem zaznajomiona z Dreamworks nie licząc produkcji filmowej.
Oni nagrywają teledysk.WITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.