Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

30.11.15

Jedna z najlepszych przyjaciółek naszej idolki – Taylor Swift, swoje 26. urodziny świętować będzie 13 grudnia. Jak donosi strona internetowa Daily Mail, wokalistka chce zebrać grupę swoich bliskich koleżanek, w tym Selene i udać się z nimi tego ważnego dnia na wyspę Hamilton, która jest częścią Australii. Nie wiemy jednak czy jest to potwierdzona informacja, gdyż 11. oraz 16. grudnia panna Gomez ma zaplanowane koncerty w ramach Jingle Ball w Nowym Jorku oraz w Chicago.

Ma najlepszą grupę światowych dziewczyn, które błyszczą na wybiegu i wyprzedaje koncerty na całym świecie. Teraz Taylor Swift planuje zabrać swoje dziewczyny do brzegów Australii, aby uczcić swoje 26. urodziny. Według The Daily Telegraph wokalistka Bad Blood planuje polecieć z niektórymi sławnymi przyjaciółmi na wyspę Hamilton, na ogromną imprezę!WITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.