SELENA-GOMEZ.PL – Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji na temat Seleny Gomez
 

@selenagomez

24 Lip 2016
    Revival World Tour: Jakarta, Indonezja
    Categories: no Comments / Koncerty, Revival Tour, Trasy koncertowe

Czterdziesty czwarty z kolei koncert w ramach „Revival Tour” już za nami. Tym razem odbył się pierwszy raz poza rodzinnymi stronami panny Gomez oraz na innym kontynencie, jakim jest egzotyczna Azja. Show zgromadziło wielu widzów na arenie „Ice BSD City”  sercu Dżakarty- stolicy i największego miasta Indonezji, 8 513 385 mieszkańców. Zainteresowanie samą gwiazdą w Indonezji bardzo wzrosło w tym kraju, dlatego też panna Gomez zdecydowała się właśnie tam wybrać razem ze swoją ekipą. Występ nabrał kilka nowych elementów, nie tylko pod względem scenicznym, ale i strojami naszej idolki. Wokalistka dała swój kolejny występ w bardziej uproszczonym wyglądem. W przerwach między następnymi aktami pojawiły się świeże, dotąd nieprzedstawione preakty, na których widoczna jest wokalistka w nowych stylizacjach. Niedawno informowałam Was o opublikowaniu nowych plakatów promujących trasę, na których znalazła się Selena w innych niż dotąd kreacjach. Otóż, w nich pojawia się teraz podczas krótkich preaktów na ekranach w głębi sceny. Wracając do koncertowych outfitów panny Gomez. Pojawiły się dwie zmiany. Dotychczas czarny, błyszczący kombinezon, został zamieniony na klasyczny o tym samym kolorze bez zdobień. Zamieniono go na bardziej zabudowaną stylizację z kryjącego materiału. Złota kreacja musiała także zostać trochę zmodyfikowana. Do niej przybyło średniej długości nakrycie, mające swój początek na biodrach piosenkarki. Owe modyfikacje zostały wprowadzone ze względu na bardzo ścisłe zasady, które panują w państwie, jakim jest Indonezja, gdyż zabrania się tam zbytniego pokazywania własnego ciała, nie tylko ze względów religijnych, ale i też dotyczy to tamtejszych odmiennej perspektywy patrzenia na pojęcie etyki i stylu, ale i też seksapilu. Nasza idolka przedstawiła niczym niezmienioną setlistę, ale być może pojawią się nowe utwory z biegiem czasu. Zapoznajcie się ze zdjęciami zamieszczonymi w naszej galerii.?

Zdjęcia, wykonane podczas Meet & Greet

Fanka do Seleny:„Stresujesz się przed każdym występem? Czy robisz to już „z automatu”?
Selena: „To nie jest takie łatwe, jak większości się wydaje. Oczywiście, że się denerwuję, zwłaszcza, gdy do występu pozostało kilka minut, wtedy jest najgorzej. [śmiech]”
Fanka:„A co wtedy robisz, Selena? Bo ja mam zawsze coś podobnego przed każdym sprawdzianem, ale wiem, że tego nie da się porównać…”
Selena:„Staram się uspokoić i pomyśleć o Was- fanach, że na mnie czekacie, że przybyliście, żeby mnie zobaczyć. Jak myślę o Was, jest mi lepiej. Wiem, jak jest kilka minut przed szkolnymi obowiązkami i powiem Ci, że to jest porównywalne.”

Fotografie od fanów

Zdjęcia profesjonalnych fotografów

Setlista koncertu

„Revival „– 1
„Same Old Love”123 – 4 – 5 – 6 – 7 – 8 – 9
„Come & Get It” – 1 – 2 – 3 – 4
„Sober” 1 – 2
„Good For You” – 12
„Survivors” – 1
„Slow Down” 12
„Love You Like a Love Song” 1 – 2 – 3
„Hands To Myself” 12 – 3 – 4
„Who Says” – 1
„Transfiguration” (Hillsong United – Cover)  – 1
„Nobody”1 – 2 – 3
„Feel Me” – 1
„Me & My Girls” 1 – 2 – 3 – 4
„Me & The Rhythm”  – 1 – 2 – 3 – 4
„Body Heat” – 1
„Sweet Dream” (Eurythmics – Cover) 1
„Kill Em With Kindness”1 – 2 – 3
„I Want You To Know” – 1 – 2 – 3
„Revival” (Remix) 1


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.